20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 273 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Casa Selección
Úložné boxy v sadě
2 ks, s víkem/dekorativní, ø 20x8,5 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Polštář Cashmere
Na spaní, 60x70 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář na gauč Poppy
Z textilie bouclé, bílý, šířka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 10. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
House Nordic
Nástěnný věšák Trento
Bambusový, v přírodní barvě, šířka 3 cm, výška 82 cm, hloubka 30 cm
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Üçgen
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 230x220 cm
(29)
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář na gauč Poppy
Z textilie bouclé, béžový, šířka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář na gauč Poppy
Z textilie bouclé, zelený, šířka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 1. 12. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář na gauč Poppy
Z textilie bouclé, šedý, šířka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 1. 12. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář na gauč Poppy
Z textilie bouclé, tmavě modrý, šířka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručíme od 1. 12. 2026
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Slate
2 ks, z tvrzeného skla, se vzorem kamene, 30x52 cm
(326)
Skladem
712 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Háčky v sadě Nadua
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva
(7)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Anuba
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, hnědá, ø 21 cm, výška 36 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
446 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, modrá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dávkovač mýdla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 4. 12. 2026
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Belluno
Keramická, černá, ø 11,5 cm, výška 42 cm
(68)
Skladem
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Flexi
Kovová, ve stříbrné barvě, 44x28 cm, výška 39 cm
(736)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Držák na toaletní papír Isera
Bez vrtání, UV-Loc, ve stříbrné barvě, 7,5x15,5 cm, výška 5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Mechanický zametač
Zelený
(30)
Skladem
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Garnýž Twilight
Roztažitelná, ocelová, matně černá, 76 - 213 cm
(45)
Skladem
718 Kč
s kódem
897 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-20 % s kódem
Umbra
Stojan na toaletní papír Cappa
Ocelový, ve stříbrné barvě, 12x20 cm, výška 52 cm
(16)
Skladem
718 Kč
s kódem
898 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(194)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Hermia
Dózy v sadě Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, šedé
(181)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Košík Caracas
Z proutí, v přírodní barvě, výška 28 cm
(77)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Set misek s podstavcem Dog Fantasy
Pro psa, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na klíče Smart
Kovový
(3)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnová polička Film Hook
Bez vrtání, ocelová, matně bílá
(4)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Žebřík na ručníky Bahari
Bambusový, v přírodní barvě, délka 43 cm, výška 170 cm
(171)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop
Růžový, 6 l, plastový
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nerezové oceli, šalvějově zelený
(3)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop Classic Gold
Hnědý, 6 l, plastový
(9)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Odkapávač Flip-up™
Plastový, tmavě šedý, 40x32 cm
(143)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop Classic Gold
Starorůžový, 6 l, plastový
(6)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, černé, 200x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Elletipi
Odpadkový koš Easy
Vestavný, plastový, tmavě šedý, 24 l
(27)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Věšák na klíče Rin
Bez vrtání
(74)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Stěrka s držákem Ume
Světle zelená, délka 22 cm
(1)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, žluté, 200x200 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
sada 10 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace
10 ks
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
135
136
137
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci