20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 278 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě City
2 ks, s lahví, plastové, modré/ve stříbrné barvě, 390 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
381 Kč
s kódem
476 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikroplyše, fialový, 1,8 l
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
382 Kč
s kódem
477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
WC štětka Cleany
Z nerezové oceli, tmavě šedá, 8x13 cm, výška 47 cm
(27)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Villena
Betonová, šedá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(44)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Háček Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, v leskle stříbrné barvě
(18)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle hnědé, 50x80 cm
(12)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Orea Bamboo
Bez vrtání, Turbo-loc, bambusový, černý/v přírodní barvě, 8x16 cm, výška 4,5 cm
(22)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Béžový
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Dóza
550 ml, na potraviny, kamenná, bílá
(108)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, černé, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Koš na prádlo Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v sadě
3 ks, kovové
(10)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dóza
1,4 l, na potraviny, skleněná, černá
(4)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Metaltex
Organizér na kořenky Paprika
Bez vrtání, ve stříbrné barvě, 32x8 cm, výška 33 cm
(6)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Inca
Plastový, šedý, 5 l
(54)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Love Story
Cestovní pelíšek Essentiel
Pro psa, s beránkem, černý, 80x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Odpadkový koš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelářský, béžový
(3)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Nice Day
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(99)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
MSV
Zrcadlo Ania
Kosmetické, s osvětlením, 15x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na hrnky Tree
Ocelový, černý, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na pokličky Deck
Ve stříbrné barvě, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Arctic Fox
Z umělé kožešiny, šedobéžový, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky v sadě Hang-it
5 ks, nástěnné, kovové, oranžové
(3)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Bigso
Odpadkový koš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelářský, šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Football Stars
Napínací, na jednolůžko, flanelové, šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (3)
-20 % s kódem
Sass & Belle
Termofor Strawberry
Růžový
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Síťka na praní prádla Asta
Bílá/zelená/fialová/ve zlaté barvě, 32x35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Cocoty
Černá/béžová, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Růžový, 1,8 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Love Story
Pelíšek Softy
Pro psa, v petrolejové barvě, 77x58 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 20x30 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Calista
Gumová, hnědá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Síťka na praní prádla Cilja
Bílá/zelená/růžová, 32x35 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Síťka na praní prádla Hannah
Bílá/zelená/modrá, 32x35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Onda
Nástěnná, ocelová, ve stříbrné barvě
(113)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Crochet Print
Z mikroplyše, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky v sadě Hang-it
5 ks, závěsné, kovové, fialové
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, růžový, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Tartas
Nástěnný, plastový, bílý, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Doručíme od 16. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňský organizér
Hnědý, ø 5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
62
63
64
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci