20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Levné bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 278 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Floret
2 ks, pratelné, zelené/béžové, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, krémové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 150x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky v sadě Hang-it
5 ks, závěsné, kovové, světle zelené
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Soft as a Cloud
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, s potiskem, růžové, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Hearts
Napínací, na jednolůžko, flanelové, s potiskem, růžové, 90x190 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Egyptian Cotton
2 ks, z egyptské bavlny, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 135x190 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, růžové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle hnědé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, černé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, světle hnědé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, tmavě modré, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Bow
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé/růžové, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Zelený
(5)
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Senda
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Doručíme od 6. 11. 2026
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír
Ocelový, matně černý, 18x16 cm, výška 59 cm
(11)
Skladem
386 Kč
s kódem
482 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, kovový, matně černý, 7,5x16 cm, výška 6,5 cm
(26)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Davos
Plastová, černá, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(107)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Woya
Bez vrtání, Turbo-loc, keramický, bílý, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Carpino
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, bílá, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky
Bez vrtání, Static-Loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 8,5x30 cm
(795)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelený, 220x240 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Universal
Objem 16 l
(56)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Ecoli
Pratelná, textilní, šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
387 Kč
s kódem
484 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Sacile
Keramický, šedý, 400 ml, 11x8,5 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Annli
Šedá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Kartáč na nádobí SinkTech
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, světle modré
(2)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rolser
Podložka pod žehličku
Silikonová, černá, 15x24 cm, výška 5 mm
(4)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Tmavě modrý, 1,8 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Odpadkový koš Amber
Nášlapný, kovový, bílý, 3 l
(14)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Metaltex
Přídavné poličky v sadě York
2 ks, dřevěné, matně černé/v přírodní barvě, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, černý
(20)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, béžová, 50x120 cm
(1)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
1
...
63
64
65
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci