20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 294 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Pula
S automatickým zavíráním, 36,5 x 45 cm, plastové, s květinovým vzorem
Skladem
Poslední kousky
992 Kč
s kódem
1 240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Roanne
S automatickým zavíráním, 36,5 x 45 cm, plastové, s květinovým vzorem
(1)
Skladem
Poslední kousky
992 Kč
s kódem
1 240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnová polička Tower
Kovová, černá
(13)
Skladem
Poslední kousky
992 Kč
s kódem
1 240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Umbra
Nástěnný věšák Picket
Z borovicového dřeva, černý, šířka 38 cm, výška 17 cm, hloubka 4 cm
(12)
Skladem
992 Kč
s kódem
1 240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Vintage
Nástěnné, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
993 Kč
s kódem
1 241 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Organizér Arkivé
Na dokumenty, 34x10 cm, výška 29 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
996 Kč
s kódem
1 245 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, modré, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
996 Kč
s kódem
1 245 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pine
Z mikroplyše, bílá, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Nástěnný věšák
S poličkou, bílý, šířka 50 cm, výška 25 cm, hloubka 13 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Velveteen
Z mikroplyše, světle hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Nástěnný věšák
Kovový, hnědý, šířka 12 cm, výška 20 cm, hloubka 63,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Soška Prato
Kovová, 20x20 cm, výška 17,5 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Stojan na časopisy InBetween
Kovový, černý, 12x19 cm, výška 26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Hodiny Ezra
Nástěnné, ø 36 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 77,5 cm
(23)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Descanso
Deka Novara
Z mikroplyše, šedá, 160x130 cm
(10)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Polštář Luxury Multi Relax
S výplní z paměťové pěny, na spaní, 48x74 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Set misek s podstavcem Tower
Pro domácího mazlíčka, keramický
(26)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Bambum
Lahev Diem
500 ml, cestovní, skleněná, bílá/hnědá
(24)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Sušák na prádlo
Venkovní, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 35 m
(1)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručně vyrobená, skleněná, ø 13 cm, výška 14 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Ticking Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Breeze
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Sail
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Barona
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 001 Kč
s kódem
1 251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Brabantia
Stojan na mycí prostředky SinkStyle
Plastový, šedý, 9,5x14 cm, výška 16 cm
(2)
Skladem
1 002 Kč
s kódem
1 252 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutý, 200x240 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 002 Kč
s kódem
1 253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Sošky v sadě Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 007 Kč
s kódem
2 509 Kč bez kódu
1 255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě šedý, 220x240 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 004 Kč
s kódem
1 255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Micadoni
Polštář k modulární pohovce Martina
Zelený, šířka 55 cm
Doručíme od 1. 12. 2026
1 004 Kč
s kódem
1 255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Floral Toile
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, béžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, béžový, 220x240 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Egyptian Cotton
Na jednolůžko, na knoflíky, z egyptské bavlny, bílé, 135x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Gabrielle
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/béžové, 240x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Descanso
Deka Fiori
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Winter Scene
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s potiskem, šedomodré, 200x200 cm
(6)
Skladem
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Nástěnný věšák Padova
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 57 cm, výška 31,5 cm, hloubka 5 cm
Skladem
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Gold on Pink
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s pruhy, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Macao
Ocelový, bílý/v přírodní barvě, 43x24 cm, výška 79 cm
(49)
Skladem
Poslední kousky
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Heat Buddy Super Thermal
Tmavě fialový, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Heat Buddy Super Thermal
Tmavě modrý, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě Dog
2 ks, látkové, šedé/béžové, 13x33 cm, výška 24 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Stojan na mycí prostředky Singles
Plastový/silikonový, černý, 6x19 cm, výška 20,5 cm
(79)
Skladem
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(106)
Skladem
Poslední kousky
1 008 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
890 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(4)
Skladem
1 008 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
1
...
171
172
173
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci