20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 297 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
826 Kč
s kódem
1 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák zařízení péče o pleť Film Hook
Kovový, bílý, 6x6,5 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Odpadkový koš Tower
Na tříděný odpad, kovový, bílý
Skladem
Poslední kousek
3 995 Kč
s kódem
4 994 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Miska Tower
Pro domácího mazlíčka, keramická
(6)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
s kódem
567 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na houbičku
Závěsný, kovový, bílý, 18,5x20 cm, výška 14 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
645 Kč
s kódem
806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, bílé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Skladem
284 Kč
s kódem
355 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Talířek na šperky Cat
Porcelánový, ø 15 cm, výška 12,5 cm
(9)
Skladem
306 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Stojánek na mobil Feline
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(8)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Stojánek na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Organizér Sharpener
Na psací potřeby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
181 Kč
s kódem
226 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Zarážka na knihy Secret Agent
Kovová
(2)
Skladem
Poslední kousek
277 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Odkapávač Duo
Nastavitelný, z nerezové oceli, šedý, 35x39 cm
(16)
Skladem
1 054 Kč
s kódem
1 318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Žehlicí prkno Glide
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, šedé, 108x38 cm
(3)
Skladem
3 599 Kč
s kódem
4 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, zelené, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
Skladem
988 Kč
s kódem
1 235 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Potah na žehlicí prkno Glide Max
Bavlněný, béžový, s abstraktním vzorem, 135x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Žehlicí prkno Glide Max Plus
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, tmavě modré, 135x45 cm
(11)
Skladem
5 196 Kč
s kódem
6 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Dávkovač mýdla Slim
Plastový, černý, 350 ml, 9x6 cm, výška 14 cm
(7)
Skladem
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(8)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(4)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(4)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Odpadkový koš Mode
Nášlapný, plastový, bílý, 50 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Na tříděný odpad, plastové, žluté
(1)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 20 ks
Addis
Pytle na odpadky v sadě
20 ks, 50 l
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Víka na odpadkové koše v sadě
3 ks, na tříděný odpad, plastová
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Addis
Potravinové krabičky v sadě Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Koš na prádlo Signature
Plastový, světle hnědý, 45 l
(2)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
Koš na prádlo Signature
Plastový, světle zelený, 45 l
(8)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
Mop
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Mop
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Sušák na prádlo
Nástěnný, šedý, plastový, délka sušicí plochy 30 m
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Sušák na prádlo
Venkovní, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 35 m
(1)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
WC štětka
Plastová, šedá, ø 15 cm, výška 42 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Mop
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Addis
Potravinové krabičky v sadě Clip Tight
3 ks, 240 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
73 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Addis
Náhradní houbičky ke kartáči na nádobí v sadě Fairy
3 ks
(12)
Skladem
71 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 32x22 cm, výška 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Addis
Potravinové krabičky v sadě Clip Tight
3 ks, 700 ml
(1)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě Fairy
4 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
Addis
Pytle na odpadky v sadě
20 ks, 30 l
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Odpadkový koš
Plastový, černý, 18 l
(9)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
95
96
97
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci