20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 297 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Brabantia
Nádoba na kompostovatelný odpad SinkSide
Plastová, tmavě šedá, 13x22 cm, výška 11 cm, 1,8 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě modré, 160x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Lirio
Se štětkou, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 15x30 cm, výška 68,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rotho
Lopatka na stelivo s držákem Biala
Plastová, tmavě modrá, 9x16 cm
(9)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Slides
Nástěnné, ø 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 629 Kč
s kódem
2 036 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, červený, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Really Nice Things
Nástěnná dekorace Mapamundi
Dřevěná, výška 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 047 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, šedé
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cotton House
Povlečení Leona
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(9)
Doručíme od 15. 10. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Ume
Kameninový, světle šedý, ø 8 cm, výška 10 cm
(9)
Doručíme od 23. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Orea Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(9)
Doručíme od 16. 10. 2026
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, v matně zlaté barvě
(22)
Skladem
1 588 Kč
s kódem
1 985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě
35x45 cm, 3 ks, s rámem
(22)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 047 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
436 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Metaltex
Přídavné poličky v sadě York
2 ks, dřevěné, matně černé/v přírodní barvě, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Stojan na oblečení Under Stairs
Teleskopický/pojízdný, kovový, černý, 92x42 cm, výška 170 cm
(20)
Skladem
991 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Floral Path
16 ks, samolepící, 20x65 cm
(20)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Woya
Bez vrtání, Turbo-loc, keramický, bílý, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Compactor
Háčky v sadě Bestlock
4 ks, bez vrtání, plastové, ve stříbrné barvě
(29)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastový, černý, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(10)
Skladem
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Chránič matrace
Voděodolný/antialergenní, 200x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 399 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-20 % s kódem
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series
Růžový
(10)
Skladem
472 Kč
s kódem
590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Brabantia
Svačinový box Make & Take
2 l, dělený, plastový, tmavě šedý
(10)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Arctic Fox
Z umělé kožešiny, šedá, 130x170 cm
(10)
Skladem
879 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Holm
Stojan na kuchyňské náčiní
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 13 cm, výška 17 cm
(10)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Terralba
Z polyresinu, béžový, ø 7 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Lena Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
413 Kč
s kódem
516 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
WC, béžová, 45x45 cm
(10)
Skladem
166 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Žlutý, 220x240 cm
(10)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle růžový, 170x210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na papírové utěrky Duo
Plastový, šedý, ø 16 cm, výška 28 cm
(10)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečení v sadě Black Edition
2 ks, vakuové/vyztužené, látkové, černé, 42x25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
665 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Light
Letní, 160x220 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na papírové utěrky Delphine
Kovový, ve zlaté barvě, ø 14 cm, výška 36 cm
(10)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Elletipi
Odpadkový koš Easy
Vestavný, plastový, tmavě šedý, 15 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Compactor
Mýdlenka Grena
Bez vrtání, kovová, světle modrá, výška 10 cm
(10)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
SP TREND
Vitrážní tyče v sadě
2 ks, kovové, roztažitelné, 60 - 90 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Selloana
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 799 Kč
s kódem
2 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hermia
Dózy v sadě Fresco
16 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, šedé
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-20 % s kódem
Novinka
LEGO®
Háčky v sadě
3 ks, nástěnné, plastové
(10)
Skladem
Poslední kousky
340 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wallity
Nástěnná dekorace Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 031 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Line
Pratelná, bílá/černá, 40x60 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
63
64
65
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci