20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 283 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(16)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Homéa
Šňůra na prádlo
Antracitová
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Koupelnová polička Bestlock
Bez vrtání, kovová, černá
(23)
Skladem
Poslední kousky
593 Kč
s kódem
741 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Moonia
Chránič matrace
Voděodolný, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 711 Kč
s kódem
2 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Metaltex
Držáky na skleničky na víno v sadě Lava
2 ks, nástěnné, z nerezové oceli, černé, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, béžové, 260x240 cm
(10)
Skladem
1 527 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lucie Floral Frill
Modrý, 45x45 cm
(10)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 200x200 cm
(10)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Orion
Podnos Mango
Ø 30 cm , servírovací, dřevěný
(10)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 200x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(10)
Skladem
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, tmavě hnědý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(10)
Skladem
464 Kč
s kódem
580 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Panazio
37 x 47, bílé, s květinovým vzorem
(10)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, červené
(10)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 140x200 cm
(10)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Molly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlny Renforcé, bílé/šedé, 260x220 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Strom pro kočky Magic Cat Mia
Hnědý, 35x50 cm, výška 140 cm
(10)
Doručíme od 13. 10. 2026
1 271 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Mechanický zametač
Černý
(10)
Doručíme od 5. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Leno
Nášlapný, ocelový, světle hnědý, 5 l
(19)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(15)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, béžové, 135x200 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, krémový
(5)
Skladem
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
936 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S víkem, látkový, krémový, 40,5x33x30 cm
(5)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Hotel Satin Stripe
2 ks, na spaní, 48x74 cm
(5)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Z mikroplyše, hnědá/béžová, 130x170 cm
(5)
Skladem
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(5)
Skladem
704 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(5)
Skladem
3 383 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Nástěnný věšák Montage
Z kaučukového dřeva, v přírodní barvě, šířka 43 cm, výška 13 cm, hloubka 6 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
834 Kč
s kódem
1 043 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop
Růžový, 12 l, plastový
(5)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Sylvia
Bavlněný, na zip, s ornamentem, 40x40 cm
(5)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Háček Piccolo
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě
(5)
Skladem
202 Kč
s kódem
253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mýdla Marble
Mramorový, hnědý, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(5)
Skladem
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Umbra
Koupelnové poličky Cubiko
2 ks, bez vrtání/rohové, ocelové, černé
(5)
Skladem
810 Kč
s kódem
1 013 Kč bez kódu
507 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Ilies
S příměsí bavlny, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(5)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Scandia
Nástěnné, ø 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 512 Kč
s kódem
1 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Háček Orea
Turbo-loc, nerezový, bílý
(5)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Lékué
Svačinový box To Go
400 ml, na jogurt, tritanový, tyrkysový
(5)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Kuchyňský organizér Tower
Kovový, bílý, 50x12,5 cm, výška 37 cm
(5)
Skladem
2 814 Kč
s kódem
3 517 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lattice Cut
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, sametové, s ornamentem/strukturovaný, černé, 200x200 cm
(5)
Skladem
1 487 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
simplehuman
Stojan na mycí prostředky
Bezdotykový, kovový, matně černý, 14x14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 978 Kč
s kódem
3 722 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Sacile
Keramický, šedý, 400 ml, 11x8,5 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
WC štětka Nova One
Kameninová, oranžová, ø 10 cm, výška 37 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 274 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Malo
Nástěnné, s ratanovým rámem, ø 50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Onaz
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, khaki, 140x220 cm
(5)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Deka Carved Fur
Z mikroplyše, růžová, 150x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
71
72
73
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci