20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 284 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, matně černý, 30 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 000 Kč
s kódem
2 500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódem
Orion
Chlebník Greenish
Kovový, světle zelený, 20x20 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání, ocelová, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, béžový, 220x230 cm
(9)
Skladem
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, béžová, 55x55 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Tiles
Pratelná, černá, 50x80 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cotton Slub
Bavlněná, okrově žlutá, 130x160 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
(11)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Pergole
Keramický, krémový, ø 7 cm, výška 9 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
s kódem
312 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspi Form XL
2 ks
(9)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnová polička Flex
Závěsná, plastová, bílá
(11)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, zelené/béžové, 230x220 cm
(11)
Skladem
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Umbra
Držák na houbičku Sling
Závěsný, plastový, modrý, 1x26 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 10 ks
House Nordic
Ramínka v sadě Massa
10 ks, kovová, růžová, délka 41 cm, výška 18 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na hrnky
Nástěnný, ocelový, ve stříbrné barvě, 30x15 cm, výška 33 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, - reprodukce, na plátně
(9)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny No Case
Digitální, výška 14 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 096 Kč
s kódem
3 870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Pirouette
Na kosmetiku/otočný, plastový, bílý, ø 23 cm, výška 35 cm
(10)
Skladem
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 20 ks
Addis
Ramínka v sadě
20 ks, plastová, bílá, délka 42 cm, výška 21 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
knor
Tabule
40x30 cm
(10)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Metaltex
Háčky v sadě
4 ks, bez vrtání, plastové
(10)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Optic
2 ks, pratelné, modré/šedé, 60x100 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, zelený, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Descanso
Deka Novara
Z mikroplyše, šedá, 160x130 cm
(10)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Elletipi
Odpadkový koš Ecofil
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 2x12 l
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 515 Kč
s kódem
1 894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, růžové, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Exclusive
S automatickým zavíráním, 35,5 x 45,5 cm, plastové, bílé
(16)
Skladem
1 284 Kč
s kódem
1 605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Allstar
Dávkovač mýdla Minas
Bílý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(15)
Skladem
162 Kč
s kódem
202 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Wenko
Přídavná polička Jet
Bez vrtání, Static-Loc, kovová, černá, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Skladem
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Háček Melle
Nástěnný, černý
(22)
Doručíme od 16. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Elletipi
Odpadkový koš Tower
Vestavný, kovový, ve stříbrné barvě, 17 l
(18)
Skladem
Poslední kousky
1 196 Kč
s kódem
1 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Lahti
Nástěnné, 47x127 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Elletipi
Odpadkový koš Ecofil
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 2x18 l
(12)
Skladem
Poslední kousek
1 596 Kč
s kódem
1 995 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kelímek na zubní kartáčky Niagara
Z polyresinu, antracitový, ø 8 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
189 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 185 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Artchic
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(11)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Sušák na prádlo
Ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 11 m
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 919 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, béžový, výška 22 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Modrá, 60x100 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě šedý, 220x240 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 004 Kč
s kódem
1 255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Sass & Belle
Váza Mojave
Z kameniny, oranžová, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Lavender
3 ks, pratelné, fialové/béžové, 60x100 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(16)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Homéa
Šňůra na prádlo
Antracitová
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Koupelnová polička Bestlock
Bez vrtání, kovová, černá
(23)
Skladem
Poslední kousky
593 Kč
s kódem
741 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
70
71
72
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci