20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 291 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Humidity killer 5 kg
Modrý/světle šedý
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hermia
Dózy v sadě Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, tmavě šedé
(12)
Skladem
1 239 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Umbra
Garnýž Loop
Roztažitelná, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 107 - 305 cm
(8)
Skladem
1 183 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, khaki, 240x220 cm
(12)
Skladem
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Ladelle
Sada na olej a ocet Essentials
320 ml, porcelánová, bílá/černá
(8)
Skladem
653 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlněná, v přírodní barvě, 130x160 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Antracitová, 50x120 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 8 ks
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
8 ks, šedé
(8)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
81 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Háček A-Hook
Nástěnný, ocelový, bílý
(8)
Skladem
289 Kč
s kódem
361 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Ocelová, černá, 47,5x35 cm, výška 50 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
2 648 Kč
s kódem
3 310 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Herkules Universal
Objem 34 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
674 Kč
s kódem
842 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, černý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Úložný box na oblečení Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+15
+16
-20 % s kódem
Casa Selección
Váza Violet
Skleněná, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, modré, 200x200 cm
(8)
Skladem
911 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Orea Uno Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 40x7 cm, výška 4,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
835 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Addis
Koš na prádlo Signature
Plastový, světle zelený, 45 l
(8)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Žebřík na ručníky Uliana
Dřevěný, v přírodní barvě, délka 50 cm, výška 160 cm, nosnost 3 kg
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 052 Kč
s kódem
2 565 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, tmavě hnědý, šířka 81 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(8)
Skladem
1 246 Kč
s kódem
1 557 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Compactor
Koš na prádlo
Bambusový, hnědý, 70 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
Metaltex
Háčky v sadě Mural
3 ks, závěsné, ocelové, leskle černé
(8)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Úložný box
Dřevěný, antracitový, 36x26x15 cm
(8)
Skladem
234 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Idro
Keramický, ve zlaté barvě, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(8)
Skladem
258 Kč
s kódem
322 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
WC, černá, 45x45 cm
(8)
Skladem
148 Kč
s kódem
185 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Circulo
Prošívaný, bílý/šedý, 220x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na kuchyňské náčiní Prescott
Kovový, v měděné barvě/béžový
(8)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Allstar
Odpadkový koš Minas
Černý, 3 l
(12)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Ruby
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, froté, světle šedé, 140x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Chatibulle
WC, růžová, 45x45 cm
(8)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Sass & Belle
Váza Mojave
Z kameniny, černá, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Maglie
Pratelná, 40x60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Antic Line
Držák na ubrousky
Kovový, růžový, 17x5 cm, výška 14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Meadore
Žlutý, 170x270 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
Odkapávač Eco Range
Plastový, šedý, 38x33,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Doručíme od 6. 11. 2026
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Neptune High
S péřovou výplní, na spaní, 50x70 cm
(8)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 247 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mioli Decor
Košík
Úložný, z juty, světle hnědý, výška 20 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, strukturovaný, 43x43 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Meise Möbel
Rošt Belovit
90x200 cm, lamelový, nepolohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 120 kg
(8)
Doručíme od 5. 10. 2026
2 319 Kč
s kódem
2 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-20 % s kódem
Compactor
Držák na toaletní papír Bestlock Bath
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 3x15 cm, výška 22,5 cm
(8)
Doručíme od 22. 10. 2026
297 Kč
s kódem
371 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Marbella
Nástěnné, 38x133 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 399 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
69
70
71
...
236
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci