20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 268 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Comfort
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(6)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle šedý, 170x210 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle růžové, 50x80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Casa Selección
Stojan na papírové utěrky
Kovový, bílý/v přírodní barvě, ø 15 cm, výška 31 cm
(6)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na oblečení
Teleskopický/pojízdný, kovový, ve stříbrné barvě, 80x43 cm, výška 152 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 119 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Odpadkový koš Woodrow
Kancelářský, v přírodní barvě, 7,5 l
(6)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Germania
Nástěnný věšák Telde
V dekoru dubu, v přírodní barvě, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(6)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Long Leaves
5 ks
(6)
Skladem
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Stojan na toaletní papír
Se štětkou, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 34x18 cm, výška 84,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Pascoli
Keramický, bílý/ve zlaté barvě, ø 9 cm, výška 10,5 cm
(6)
Skladem
297 Kč
s kódem
371 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnová polička Tower
Kovová, černá
(13)
Skladem
Poslední kousky
992 Kč
s kódem
1 240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka 4 Seasons
Celoroční, 160x220 cm
(6)
Skladem
1 015 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Dózy v sadě
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukr, kovové, bílé
(6)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
223 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Košík Soft Storage
Úložný, látkový, šedý, výška 19 cm
(6)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Addis
Mop Essentials
(6)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Madlo do koupelny Pure
Nástěnné, plastové, bílé, délka 28,5 cm
(13)
Skladem
262 Kč
s kódem
328 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlněná, šedá, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Žlutá, 50x120 cm
(6)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Orion
Odžmolkovač
Šedý
(6)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Soška Roman Woman
Z polyresinu, 14,5x21,5 cm, výška 34 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 175 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
352 Kč
s kódem
440 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, žluté, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x290 cm
(6)
Skladem
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Penelope
Šedá, 45x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, zelené
(6)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, tmavě růžový, 750 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
264 Kč
s kódem
330 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tištěný, s rámem
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
951 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě Black & White
35x45 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Dóza Greenish
1,3 l, na potraviny, kovová, světle zelená
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Elena
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, béžové, 200x220 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 983 Kč
s kódem
2 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Spona na závěsy Emmy
Kovová, černá
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Stojací, 40x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
2 842 Kč
s kódem
3 553 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spaní, 74x48 cm
(10)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Podnos Mango
22x31 cm, servírovací, dřevěný
(10)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na dveře Tower
Kovový, černý, šířka 30 cm, výška 6 cm, hloubka 7 cm
(10)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tyrkysová, 70x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
650 Kč
s kódem
812 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, hnědá, 150x200 cm
(19)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
simplehuman
Dávkovač mýdla
Bezdotykový, ocelový, černý, 266 ml, 11x7 cm, výška 17 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 010 Kč
s kódem
2 512 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Úložný box na oblečení Wild Flowers
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+15
+16
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě modrá, 150x200 cm
(5)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Zone
Háček A-Hook
Nástěnný, ocelový, černý
(5)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Design
Nášlapný, ocelový, matně černý, 12 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 489 Kč
s kódem
1 861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Neptune Low
S péřovou výplní, na spaní, 50x70 cm
(5)
Skladem
1 111 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mýdla Modest
Skleněný, hnědý, 310 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
1
...
79
80
81
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci