20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 237 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Zelená, 60x60 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz The Moon
Ø 70 cm, tištěný
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Ortanca
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, šedý, 30x40 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Organizér
Dřevěný, 10x27 cm, výška 33 cm
(4)
Doručíme od 30. 10. 2026
1 112 Kč
s kódem
1 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, bílá/béžová, 50x80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, světle zelená, 130x160 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(4)
Doručíme od 14. 10. 2026
658 Kč
s kódem
823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 220x200 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
505 Kč
s kódem
631 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Christmas Icons
Z mikroplyše, s vánočním motivem, zelená, 130x170 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Hearts
Napínací, na jednolůžko, flanelové, s potiskem, růžové, 90x190 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Vitamine
37 x 41,5 cm, oranžové
(9)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na toaletní papír Origin Lava
Bez vrtání/s poličkou, z nerezové oceli, černý, 11x22 cm, výška 8 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(9)
Skladem
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Bralia
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(14)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Bivio
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, hliníková, matně černá
(16)
Doručíme od 16. 10. 2026
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Germania
Nástěnný věšák Ameca
V dekoru dubu, v přírodní barvě, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(11)
Skladem
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Hermia
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Držák na ručníky
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 25,5x14,5 cm, výška 14,5 cm
(19)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Dot Arch
2 ks, pratelné, sametové, béžové, 60x100 cm
(8)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
10 ks, plastové
(8)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Sošky v sadě Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 007 Kč
s kódem
2 509 Kč bez kódu
1 255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, hnědé, 200x200 cm
(8)
Skladem
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, béžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Woodman
Věšák Eigen
Z dubového dřeva, černý, výška 175 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 229 Kč
s kódem
4 036 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Orea Bamboo
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, černá/v přírodní barvě, 13x9 cm, výška 41 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář Frosted Branches
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, zakládací, 50x75 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Esschert Design
Dmýchadlo
38x14 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Love Story
Pelíšek Fluffy
Pro psa, tmavě šedý, 77x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, zakládací, 40x60 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Držák na toaletní papír Isera
Bez vrtání, UV-Loc, ve stříbrné barvě, 7,5x15,5 cm, výška 5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka
Dřevěná, v přírodní barvě, 55x55 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 163 Kč
s kódem
1 454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Astera
Rychleschnoucí, z křemeliny, šedá, 39x60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Cracks
2 ks, pratelné, bílé/černé, 60x100 cm
(16)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, bílá, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(7)
Skladem
1 318 Kč
s kódem
1 648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručně vyrobená, skleněná, hnědá, ø 15,5 cm, výška 18,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
House Nordic
Hodiny Vienna
Nástěnné, výška 33 cm
(7)
Skladem
517 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Lina
Bavlněný, zakládací, 50x70 cm
(7)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(7)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, šedý, 200x230 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Box na granule Tower
Bílý, 20x30 cm, výška 19 cm, 6 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
850 Kč
s kódem
1 062 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Compactor
Košík
Z juty, v přírodní barvě, výška 25 cm
(7)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
85
86
87
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci