20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Luxusní bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 270 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Odkapávač Radka
Kovový, černý, 43x23,5 cm
(93)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Love Story
Kukaň Sweet
Pro kočku, šedá, 45x22 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Úložný box pod postel Soft Storage
Vyztužený, látkový, výška 16 cm
(18)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
JAHU collections
Povlečení Hotel stripe
Na jednolůžko, 3dílné, zakládací, s pruhy, šedé, 140x200 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na papírové utěrky Duo
Plastový, šedý, ø 16 cm, výška 28 cm
(10)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Kartáč na nádobí se zásobníkem SinkTech
(1)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
s kódem
497 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Pascoli
Keramický, matně bílý, 500 ml, 12x11 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na dveře Tower
Kovový, bílý, šířka 1,5 cm, výška 18 cm, hloubka 10 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Ume
Kameninový, modrý, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, na kalhoty, plastová, béžová, délka 33 cm, výška 17 cm
(5)
Skladem
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
248 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Subiza
Keramický, černobílý, 340 ml, 9x8 cm, výška 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na dveře Tower
Kovový, černý, šířka 1,5 cm, výška 18 cm, hloubka 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
MSV
Zrcadlo Oslo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 10,5x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Compactor
Košík
Z vodního hyacintu, v přírodní barvě, výška 24 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Marble
2 ks, pratelné, černé, 60x100 cm
(49)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Košík
Z mořské trávy, v přírodní barvě, ø 35 cm, výška 32 cm
(383)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve M
5 ks
(781)
Skladem
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
99 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Blanca
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Basil
2 ks, z tvrzeného skla, tmavě šedé, 30x52 cm
(181)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Blue Wood
2 ks, z tvrzeného skla, se vzorem dřeva, 30x52 cm
(45)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Curry
2 ks, z tvrzeného skla, s potiskem, 30x52 cm
(91)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Marble
2 ks, z tvrzeného skla, černé, 30x52 cm
(197)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Brasil
Plastový, tmavě modrý, 6,5 l
(43)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Nelia
Plastová, tmavě šedá, 34x40 cm
(111)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Pavia
Bez vrtání, Static-Loc, plastový, bílý/černý, 200 ml, 9,5x6,5 cm, výška 16 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Empire
Keramický, černý, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Linea
Gumová, šedá, 30x40 cm
(69)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Věšák na dveře Buddy
Plastový, černý, šířka 22 cm, výška 30 cm, hloubka 11 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
392 Kč
s kódem
490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly Aa 30
Antialergenní/pratelný, 140x190 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Alisan
2 ks, pratelné, antracitové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Maska na spaní
Bílá/zelená/růžová
(4)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, béžová, 50x120 cm
(1)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 140x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Odpadkový koš Amber
Nášlapný, kovový, bílý, 3 l
(14)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Metaltex
Přídavné poličky v sadě York
2 ks, dřevěné, matně černé/v přírodní barvě, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(1)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Snake Trinket
70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Brushed Sleepy Saurus Dino
Napínací, na jednolůžko, flanelové, krémové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Brushed Teddy Bear
Napínací, na jednolůžko, flanelové, krémové, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko, saténové, krémové, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
169
170
171
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci