Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Doplňky do koupelny
Doplňky k vaně a sprše
Doplňky k vaně a sprše
...
Doplňky do koupelny
Doplňky k vaně a sprše
Doplňky k vaně a sprše dle vašeho výběru
Úchytky a madla
Stoličky do sprchy
Doplňky ke sprchovým závěsům
Podnosy do vany
Stěrky
Filtry
2
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Materiál
Typ
Cena
+ Další (4)
Wenko
Maximex
63 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Černá, délka 21 cm
(578)
Skladem
572 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Stěrka na podlahu Rosole
Černá, délka 40 cm
(12)
Skladem
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Vacuum-Loc
Vacuum-loc, ve stříbrné barvě, délka 25 cm
(1201)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Šedá, délka 21 cm
(189)
Skladem
532 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka na podlahu Rosole
Černá/ve stříbrné barvě, délka 133 cm
(25)
Skladem
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(402)
Skladem
397 Kč
s kódem
467 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, bílá/šedá, s protiskluzem, výška 46 cm, nosnost 120 kg
(44)
Skladem
2 091 Kč
s kódem
2 460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, bílá/šedá, s protiskluzem, výška 57,5 cm, nosnost 120 kg
(65)
Skladem
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Černá, délka 32 cm
(39)
Skladem
556 Kč
s kódem
654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stěrka s držákem Terni
Ve stříbrné barvě, délka 40 cm
(55)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Podnos do vany Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, 70 cm
(49)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Stěrka s držákem Vacuum-Loc
Vacuum-loc, černá, délka 25 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, černá, 110 - 185 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, bílá, s protiskluzem, výška 48 cm, nosnost 120 kg
(30)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, černá, 70 - 115 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, ve stříbrné barvě, 110 - 185 cm
(26)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Madlo do koupelny Secura
Závěsné, kovové, bílé, délka 39 cm, nosnost 120 kg
(27)
Skladem
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Madlo do koupelny Secura
Závěsné, kovové, ve stříbrné barvě, délka 24,5 cm
(57)
Skladem
1 372 Kč
s kódem
1 614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(358)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě
(78)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, bílé, 6 cm
(36)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(57)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Teleskopická okenní stěrka
Ve stříbrné barvě, délka 26 cm
(98)
Skladem
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Podnos do vany
Nastavitelný, kovový, ve stříbrné barvě, 58 - 92 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Plastová, bílá, s protiskluzem, výška 21 cm, nosnost 150 kg
(54)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(8)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 245 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Madlo do koupelny Secura
Nástěnné, z nerezové oceli, černé, délka 40,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v sadě
3 ks, kovové
(10)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Opěrná podložka do vany Tropic
Plastová
(56)
Skladem
Poslední kousky
556 Kč
s kódem
654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stěrka s držákem Bambusa
Turbo-loc, černá/v přírodní barvě, délka 24 cm
(21)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(7)
Skladem
Poslední kousek
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, ve stříbrné barvě, 70 - 115 cm
(12)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 185 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Madlo do koupelny Secura
Nástěnné, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, délka 40,5 cm, nosnost 120 kg
(33)
Skladem
Poslední kousky
1 284 Kč
s kódem
1 510 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maximex
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, bílá/modrá, s protiskluzem, výška 59 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 954 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stěrka Loano
Černá, délka 23 cm
(4)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě
(13)
Skladem
Poslední kousky
961 Kč
s kódem
1 130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 185 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, černá
(56)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(40)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sedátko do vany Secura
Kovové/plastové, šedé, výška 18 cm, nosnost 120 kg
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Skladem
209 Kč
s kódem
246 Kč bez kódu
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Teleskopická okenní stěrka
Černá, délka 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Opěrná podložka do vany Tropic
Plastová
(16)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě, 90 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Madlo do koupelny Pure
Nástěnné, plastové, bílé, délka 28,5 cm
(13)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sedátko do vany Secura
Kovové/plastové, bílé, s protiskluzem, výška 18 cm, nosnost 120 kg
(36)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
Načíst další
Související kategorie
Sprchové hlavice
Předložky
Košíky
Doplňky do koupelny
Stojany na ručníky