Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Nevšední obývací pokoj, kde můžete být sami sebou

Tíhnete k nevšednosti a rádi se odlišujete od ostatních? Dříme ve vás nespoutaná povaha expresivního tvůrce či divoké rockové hvězdy? Nenechte se svazovat žádnými pravidly a zařiďte si interiér, který bude přesným odrazem vaší osobnosti.

Nemusíte se bát kombinovat zdánlivě nekombinovatelné a odlišné kousky nábytku, obklopit se oblíbenou literaturou nebo si vytvořit na zdi malou galerii. V takovém interiéru kreativní myšlenky budou přicházet samy a vy se budete cítit sami sebou.

Umělecká stěna jako v galerii

Doma můžete naplno vyjádřit, kdo jste a nemusíte se vázat konvencemi. Máte oblíbené obrazy, plákaty či fotografie? Vystavte je po celém bytě a neomezujte se jen na stěny. Nedbale opřené na zemi dodají místu na originalitě.

V houpacím křesle...

...přichází inspirace. Je zkrátka ideálním místem na poslech hudby a čtení knih či časopisů. I posezení s kávou nebo sklenkou vína dostane při houpání úplně nový rozměr.

A protože k bohémským interiérům neodmyslitelně patří originální kousky, nebojte se míchat neotřelé tvary a barvy křesel.

Inspirativní hudba

Pokud jste duší staromilci, sáhněte po retro kouscích, které vyšperkují bohémský obývák k dokonalosti.

Chcete-li si tóny a melodie užít v celé bohatosti, vybírejte takový gramofon, který můžete připojit k reprosoustavě.

Dobrého pomálu

Při tvorbě zátiší i celkové kompozice si dejte na čas. I v případě eklektického interiéru se vyplatí dodržovat zásadu nepracovat s více jak třemi výraznými barvami.

Černá a bílá

Jedna bez druhé by nemohly existovat. Nesmrtelná kombinace, která oživí interiér, ať už ji zopakujete na doplňcích, nebo zvolíte jeden solitér.

Klidně tuto kombinaci využijte pro vytvoření domácí obrazové galerie. Černobílé obrazy budou společně vypadat skvěle a je jedno, zda dáváte přednost abstrakci, fotografii či grafice.

Hledáte další inspiraci do obývacího pokoje?