Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Praktická kancelář pro ambiciózního muže

Práce z domova je v dnešní době pojem, kterého se už nikdo nezalekne. Proti gauč office sice nic nemáme, ale efektivita práce rozhodně vzroste, pokud prostor pro práci oddělíte od zbytku domácnosti.

Jestli si vyhradíte celou místnost nebo jen její část, není důležité. To, jak ji vybavíte ale může mít vliv na vaši náladu i výsledky. Prohlédněte si naše tipy, jak zařídit domácí pracovnu moderního muže.

Natřete stěnu tabulovou barvou

Máte-li volnou stěnu, natřete ji černou tabulovou barvou. Seznamy úkolů, inspirativní citáty nebo obrázky a vzkazy od potomků pak budete mít stále na očích.

Nezapomeňte svou domácí kancelář zútulnit pomocí doplňků. Dekorace s cestovatelskou nebo filmovou tématikou jsou tím pravým pro muže s duší věčného chlapce.

Jaké odstíny jsou do pracovny ideální?

Elegantní hnědá a univerzální šedá i černá si zuby nehty drží první příčky v oblíbenosti.

Nebojte se ale ani barevnějších akcentů. Své pracovní místo můžete oživit například pokojovými rostlinami, které celou místnost rozjasní a dodají vám na dobré náladě.

Zorganizujte si prostor

V pracovně by neměl převládat chaos. Důležitý je minimalismus a hlavně dostatek úložných prostorů.

Pořiďte si do své pracovny pořadače, boxy nebo organizéry. Uvidíte, že když budete mít na stole pořádek a čisto, vaše soustředěnost a pracovní výkonnost bude mnohem vyšší.

Hledáte něco jiného?

Máme pro vás široký výběr psacích stolů, kancelářských židlí, psacích potřeb i dalších doplňků.