Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůDomůInspirace

Praktická kancelář pro ambiciózního muže

Práce z domova je v dnešní době pojem, kterého se už nikdo nezalekne. Proti gauč office sice nic nemáme, ale efektivita práce rozhodně vzroste, pokud prostor pro práci oddělíte od zbytku domácnosti.

Jestli si vyhradíte celou místnost nebo jen její část, není důležité. To, jak ji vybavíte ale může mít vliv na vaši náladu i výsledky. Prohlédněte si naše tipy, jak zařídit domácí pracovnu moderního muže.

Natřete stěnu tabulovou barvou

Máte-li volnou stěnu, natřete ji černou tabulovou barvou. Seznamy úkolů, inspirativní citáty nebo obrázky a vzkazy od potomků pak budete mít stále na očích.

Nezapomeňte svou domácí kancelář zútulnit pomocí doplňků. Dekorace s cestovatelskou nebo filmovou tématikou jsou tím pravým pro muže s duší věčného chlapce.

Jaké odstíny jsou do pracovny ideální?

Elegantní hnědá a univerzální šedá i černá si zuby nehty drží první příčky v oblíbenosti.

Nebojte se ale ani barevnějších akcentů. Své pracovní místo můžete oživit například pokojovými rostlinami, které celou místnost rozjasní a dodají vám na dobré náladě.

Zorganizujte si prostor

V pracovně by neměl převládat chaos. Důležitý je minimalismus a hlavně dostatek úložných prostorů.

Pořiďte si do své pracovny pořadače, boxy nebo organizéry. Uvidíte, že když budete mít na stole pořádek a čisto, vaše soustředěnost a pracovní výkonnost bude mnohem vyšší.

Osvětlení do pracovny

Nejdůležitějším vybavením na pracovním stole je správné osvětlení. Nejenže designová svítidla vypadají na stole jako vkusný doplněk, dodají také vaší kanceláři pozitivní nádech.

Stolní lampa by měla být polohovací a ideálně s kloubovým ramenem. Světlo tak můžete přizpůsobit a směřovat přímo na práci nebo ke čtení, psaní i práci na počítači.

Hledáte něco jiného?

Máme pro vás široký výběr psacích stolů, kancelářských židlí, psacích potřeb i dalších doplňků.