Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Hendi
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Zahrada
Úklid a organizace
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Značka
Dostupnost
+ Další (1)
Hendi
83 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Hendi
Shaker na mléčné koktejly
Matně černý, z nerezové oceli, objem 900 ml, příkon 400 W
Skladem
Poslední kousky
3 735 Kč
s kódem
4 394 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Šlehačková láhev Kitchen Line
Kovová
(16)
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
s kódem
1 020 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hendi
Lis na tortilly
Z litiny
(3)
Skladem
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Hendi
Lis na tortilly
Z litiny
(27)
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Hendi
Set na přípravu koktejlů BAR UP
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
937 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Hendi
Pinzeta
Z nerezové oceli
(50)
Skladem
151 Kč
s kódem
178 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Set na přípravu koktejlů BAR UP
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 040 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hendi
Polévkové lžíce v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(15)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Hendi
Jídelní vidličky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
38 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hendi
Set na přípravu koktejlů BAR UP
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 12 ks
Hendi
Dezertní vidličky v sadě Profi Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(11)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
Hendi
Dlouhé lžičky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
183 Kč
31 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Hendi
Čajové lžičky v sadě Profi Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(14)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
23 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Termokonvice
1 l, z nerezové oceli, černá
(3)
Skladem
Poslední kousky
566 Kč
s kódem
666 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Šlehačková láhev Kitchen Line
Kovová
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 10 ks
Oblíbené
Hendi
Bombičky na šlehačku v sadě
10 ks, kovové
(29)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hendi
Jídelní nože v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(12)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hendi
Náhradní díly pro šlehačkovou láhev v sadě Kitchen Line
8 ks, plastové
(13)
Skladem
Poslední kousky
421 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž Kitchen Line
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 12,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Hendi
Kráječ na těsto
Z nerezové oceli
(26)
Skladem
156 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Hendi
Lis na tortilly
Kovový
(24)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Lis na citrusy
Kovový
(3)
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hendi
Steakové nože v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
336 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hendi
Bombičky na šlehačku v sadě
24 ks, kovové
(10)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
sada 6 ks
Hendi
Dezertní vidličky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(10)
Skladem
Poslední kousky
192 Kč
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Hendi
Kávové lžičky v sadě Profi Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hendi
Mandolína
Na zeleninu
(2)
Skladem
Poslední kousky
908 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Hendi
Dezertní vidličky v sadě Kitchen Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(10)
Skladem
197 Kč
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hendi
Dezertní lžičky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(14)
Skladem
222 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hendi
Steakové nože v sadě
6 ks, nerezové, černé/ve stříbrné barvě
(7)
Skladem
Poslední kousky
264 Kč
44 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hendi
Chladicí nádoba
Z nerezové oceli
(4)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Tvořítko na hamburgery
(12)
Skladem
265 Kč
s kódem
312 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Pánev Marble Professional
Na palačinky, s nepřilnavým povrchem, nerezová, ø 28 cm, na indukci
(7)
Skladem
Poslední kousky
640 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Šlehačková láhev Profi Line
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 086 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na zeleninu, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Kuchyňský teploměr
Digitální
(7)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Servírovací kleště
Z nerezové oceli
(10)
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Podnos s víkem
30x30 cm, z nerezové oceli
(6)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Košík na pečivo
Černý/šedý, ø 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
357 Kč
s kódem
420 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na pečivo, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Hendi
Kávové lžičky v sadě Kitchen Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(12)
Skladem
Poslední kousky
198 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hendi
Palička na maso
Kovová
(4)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Šlehačková láhev Kitchen Line
Kovová
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 042 Kč
s kódem
1 226 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hendi
Magnetická lišta
Plastová, černá
(12)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hendi
Brousek na nože
Plastový
(6)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Košík na pečivo
Černý/šedý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Minutka
Digitální, černá
(12)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Hendi
Náhradní díly pro šlehačkovou láhev v sadě Profi Line
8 ks, kovové
(1)
Skladem
Poslední kousek
528 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
Načíst další