Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Modrá
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Modrá
4 239 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Flower Field
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, tmavě modrý, ø 120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Bizzotto
Květináče v sadě Quang
3 ks, ručně vyrobené, z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 46 cm, výška 38 cm
Skladem
Poslední kousky
7 700 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada mlýnků na pepř a sůl Moli
2 ks, modrá, dřevěná
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Check
Ručně malovaná, skleněná, modrá/krémová, ø 20 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Adriana
2 ks, čalouněné, modré/v přírodní barvě, výška sedáku 66 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Cube
Sametová, pravý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, tyrkysová, trojmístná, šířka 256 cm, hloubka 158 cm, hloubka sedáku 62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
29 877 Kč
s kódem
35 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", vhodné pro mazlíčky, modrá, vícemístná, šířka 314 cm, hloubka 187 cm, hloubka sedáku 60 cm
(280)
Skladem
Poslední kousky
45 219 Kč
s kódem
53 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Dvoulůžková postel Thessa Bold
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, modrá
(24)
Skladem
Poslední kousky
21 674 Kč
s kódem
25 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
+ Matrace je součástí (2)
+ Typ čela postele (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Linora
Na salát, keramická, bílá/modrá, ø 28 cm, objem 3,325 l
Skladem
1 767 Kč
s kódem
2 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: lak, matná, šedomodrá, šířka 180 cm, výška 76 cm, hloubka 40 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
14 375 Kč
s kódem
16 912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Kai Wool Border
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý, 200x290 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
7 734 Kč
s kódem
9 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Gillingham
Syntetický, se střední délkou vlasu, tmavě modrý, 160x230 cm
(14)
Skladem
4 168 Kč
s kódem
4 904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Miuform
Pohovka Lucky Lucy
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, tmavě modrá, dvoumístná, šířka 168 cm, hloubka 88 cm, hloubka sedáku 46 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
20 654 Kč
s kódem
24 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Prkénka v sadě Nest
3 ks, plastová, 32 x 6,5 cm
(18)
Skladem
1 231 Kč
s kódem
1 448 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Winter Scene
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s potiskem, šedomodré, 200x200 cm
(6)
Skladem
1 070 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Snap
2 ks, na kalhoty, kovová, modrá, délka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Amigo Dreaming
Z polyresinu, 11x15 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Green Decore
Vnitřní a venkovní koberec Marlin
Oboustranný/pratelný/ručně tkaný, syntetický, z recyklovaných vláken, bez vlasu, tmavě modrý, 160x230 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
3 969 Kč
s kódem
4 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Mini Bunny in a Little Box
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 6 cm, délka 14 cm
(6)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Optic
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, v petrolejové barvě/šedý, 160x230 cm
(17)
Skladem
3 212 Kč
s kódem
3 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ginkoblue
Tyrkysová, 45x75 cm
(44)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Green Decore
Venkovní polštář Sailor
Modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, světle modrá, trojmístná, šířka 228 cm, hloubka 150 cm, hloubka sedáku 54 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
26 944 Kč
s kódem
31 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení LeBonom
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, bavlněné, světle modré, 200x220 cm
(35)
Skladem
1 283 Kč
s kódem
1 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Žehlicí prkno Glide
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, tmavě modré, 110x33 cm
(24)
Skladem
3 479 Kč
s kódem
4 093 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Milton
4 ks, keramické, na espresso, modré/oranžové, 155 ml
(4)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ELTAP
Rohová pohovka Felro
Z textilie bouclé, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, modrá, čtyřmístná, šířka 285 cm, hloubka 181 cm, hloubka sedáku 53 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
39 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Vnitřní a venkovní koberec Rene
Syntetický, bez vlasu, světle modrý, 160x235 cm
(5)
Skladem
3 771 Kč
s kódem
4 437 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Unique Furniture
Jídelní židle Whitby
Plastová, matná, modrá
(16)
Skladem
1 627 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Miuform
Pohovka Charming Charlie
Rozkládací/s úložným prostorem, tyrkysová, trojmístná, šířka 225 cm, hloubka 92 cm, hloubka sedáku 57 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
20 074 Kč
s kódem
23 616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Výška nohou (2)
-15 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Baggy
5 ks, na kalhoty, kovová, modrá, délka 34,5 cm, výška 11,5 cm
(47)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Taburet Folk
Vlněný, modrý, ø 50 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 504 Kč
s kódem
6 475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Koberec Ernest
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý, 200x280 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 081 Kč
s kódem
10 684 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečení v sadě Blue Edition
3 ks, vakuové, plastové, modré, 65x45x27 cm
(2)
Skladem
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
546 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 70x140 cm
(155)
Skladem
Poslední kousky
1 376 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Matthew Williamson
Povlečení Xanadu Peacock
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlněného saténu, se zvířecím vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(3)
Skladem
1 453 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Eloise Patchwork
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, modrý/béžový, 160x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Běhoun Ernest
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/krémový, 80x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 212 Kč
s kódem
3 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Deka Lino
Modrá, 165x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 952 Kč
s kódem
2 297 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 673 Kč
s kódem
1 968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Dekorační polštář Blend
Bavlněný, tmavě modrý, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Tuoksu Ocean
S vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
1
...
4
5
6
...
89
Načíst další