Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Doplňky do koupelny
Doplňky do koupelny
...
Bytové doplňky
Doplňky do koupelny
Doplňky do koupelny dle vašeho výběru
Doplňky na WC
Doplňky k umyvadlu
Doplňky k vaně a sprše
Sady doplňků do koupelny
Předložky
Koupelnové organizéry
Koupelnové držáky
Doplňky pro montáž bez vrtání
Praní a žehlení
Koupelnové poličky
Filtry
3
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Typ
Způsob uchycení
+ Další (6)
Wenko
Allstar
Maximex
921 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 50 ks
Oblíbené
Wenko
Kolíčky na prádlo v sadě
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Skladem
209 Kč
s kódem
246 Kč bez kódu
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, bílé, 6 cm
(36)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 7 ks
Oblíbené
Wenko
Klipy na sušení ponožek v sadě
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 10 ks
Wenko
Hlavice pro WC kartáče v sadě Ø8cm
Náhradní , plastové, černé, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč Ø 8 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
76 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Set na čištění žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Allstar
Kelímek na zubní kartáčky Minas
Bílý, ø 7 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
Kelímek na zubní kartáčky Olinda
Keramický, bílý, ø 8 cm, výška 10 cm
(14)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Allstar
Dávkovač mýdla Minas
Světle hnědý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Ochranná síťka na žehlení
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 8,5 cm
Náhradní , plastová, bílá, ø 8,5 cm, výška 9 cm
(26)
Skladem
123 Kč
s kódem
145 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Polaris
Keramický, matně černý, ø 7 cm, výška 11 cm
(149)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ochranné košíky na praní podprsenek v sadě
2 ks, bílé, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Skladem
Poslední kousky
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Auron
Plastový, ve zlaté barvě, 7x7 cm, výška 10 cm
(30)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Vonná kapsle Lotus
Plastová
(35)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kelímek na zubní kartáčky Olinda
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(28)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 6,5 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
WC štětka Portes
Plastová, matně černá, ø 12 cm, výška 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v sadě
3 ks, kovové
(10)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
Kelímek na zubní kartáčky Lyon
Plastový, matně bílý, ø 7,5 cm, výška 10,5 cm
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
s kódem
160 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
Kelímek na zubní kartáčky Lyon
Plastový, matně černý, ø 7,5 cm, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
s kódem
160 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
WC štětka ø 8 cm
Náhradní , z nerezové oceli, bílá, ø 8 cm, výška 35 cm
(67)
Skladem
164 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 7,5 cm
Náhradní , silikonová, černá, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(56)
Skladem
140 Kč
s kódem
165 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Set na upevnění bez vrtání Classic Plus
2 ks, Turbo-loc
(55)
Skladem
281 Kč
s kódem
330 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Home
Ocelový, krémový, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(55)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
WC štětka Portes
Plastová, matně bílá, ø 12 cm, výška 38 cm
(3)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na žiletku Osimo
Bez vrtání, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 7,5 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(58)
Skladem
145 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, matně černý, ø 8 cm, výška 11 cm
(176)
Skladem
145 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Maximex
Míčky na praní k odstranění nečistot v sadě
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
171 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Skladem
149 Kč
s kódem
175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 7,5 cm
Náhradní , plastová, bílá, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(31)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Rotello
Bílý, 8,5x8,5 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Marrakesh
Keramický, hnědý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Agropoli
Plastový, krémový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Hexa
Keramická, bílá, 13x9,5 cm, výška 2,5 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
Koupelnová polička Minas
Závěsná, plastová, černá
(6)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Set na upevnění bez vrtání Jet
Static-Loc
(2)
Skladem
153 Kč
s kódem
180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Set na upevnění bez vrtání
Power-loc
(197)
Skladem
160 Kč
s kódem
188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Atessa
Skleněný, v mentolové barvě, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Dávkovač mýdla Olinda
Keramický, zelený, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, žlutý, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
166 Kč
s kódem
195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Allstar
Kelímek na zubní kartáčky Olinda
Keramický, matně černý, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Badi
Keramická, bílá, ø 11,5 cm, výška 3 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Cordoba
Keramický, bílý, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(170)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Allstar
Dávkovač mýdla Vara
Plastový, krémový, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
20
Načíst další
Související kategorie
Košíky
Koupelnové organizéry
WC štětky
Stojany na toaletní papír
Oblíbené filtry
Černé doplňky do koupelny
Tyrkysové doplňky do koupelny