Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · Rex London
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (2)
Rex London
105 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Podtácky v sadě
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Miska Breeze
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
Růžová, kovová, nosnost 5 kg
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Košík na ovoce Flower
26x26 cm, plastový, oranžový
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Košík na ovoce Apple
21,5x24 cm, plastový, červený
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Polévková lžíce
Pro 5 osob, dřevěná, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Rex London
Hůlky v sadě Beckoning Cats
Pro 5 osob, 5 ks, dřevěné, v přírodní barvě
(1)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
54 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Lis na citrusy Fish
Z nerezové oceli
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Ladybird
3 ks, 3 ks, plastové, červené/v petrolejové barvě, 600 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Spotlight
Zelená/modrá, 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Woodland
Plastový, modrý
(3)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Baby Dinos
Krémová, 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rex London
Dětský příbor Wild Wonders
2 ks, nerezový, krémový
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Woodland
3 ks, 3 ks, plastové, zelené/oranžové/tyrkysové, 600 ml
(3)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětský tác Sausage dog
Dřevěný, krémový, 20x28 cm
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Woodland
Krémová/tyrkysová, 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětský talíř Tiger
Plastový, modrý/béžový, 21x27 cm
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Routemaster Bus
Plastový, červený/tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 5 ks
Rex London
Hůlky v sadě Wagara
Pro 5 osob, 5 ks, dřevěné, v přírodní barvě
(1)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
54 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Butterfly Garden
Kovová, modrá/krémová, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Daisy
Zelená/růžová, 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Blue and green Daisy
350 ml, z nerezové oceli, zelený/krémový/tyrkysový
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Tác Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , kovový
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, světle růžová
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Periodic Table
Kovová, krémová, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, modrý
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Sharks
Kovová, modrá, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Fairies in the Garden
Kovová, modrá, 280 ml
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rex London
Dětský příbor Baby Dinos
2 ks, nerezový
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Road Trip
3 ks, 3 ks, plastové, světle modré, 600 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Placatka Spirit of Adventure
250 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
Skladem
Poslední kousek
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v mentolové barvě
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rex London
Dětský příbor Sharks
2 ks, nerezový, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Tilde
Plastový, červený
(3)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětský talíř Little Strawberry
Plastový, červený/béžový, 21x27 cm
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětská jídelní sada Sunny Sausage Dog
5 ks, melaminová
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětské učicí hůlky Bunny
Dřevěné, růžové/v přírodní barvě
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v hořčicové barvě
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Sada mlýnků na pepř a sůl
2 ks, zelená, plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Periodic Table
Kovová, krémová/ve stříbrné barvě, 450 ml
(1)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
Načíst další