Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · Rex London
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (2)
Rex London
105 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Wild Flowers
350 ml, z nerezové oceli
(9)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Sausage Dog
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(8)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
Béžová, kovová, nosnost 5 kg
(7)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(1)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, v petrolejové barvě
(3)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Unicorn
Nerezová, světle růžová, 500 ml
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Hůlky v sadě Dog
Pro 2 osoby, 2 ks, dřevěné, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Slánka a pepřenka Fish
Kovová
(3)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Rex London
Podtácky v sadě Record
6 ks, silikonové, ø 10,5 cm
(172)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Sausage Dog
Červená/modrá, 3 l
(3)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, světle modrý
(2)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Lahev Wild Flowers
500 ml, z nerezové oceli, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Sausage Dog
Červená/krémová, 3 l
(3)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětský tác Esme
Dřevěný, 20x28 cm
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Miko the Panda
Plastová/tritanová, světle modrá, 500 ml
(188)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémové, 600 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Chladicí taška Wild Wonders
Tyrkysová, 3 l
(65)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rex London
Dětský příbor Sausage Dog
2 ks, nerezový
(2)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Wild Flowers
Kovová, krémová/ve stříbrné barvě, 450 ml
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Sausage Dog
Plastový, červený/zelený/tyrkysový
(20)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Blue and green Daisy
350 ml, z nerezové oceli, zelený/krémový/tyrkysový
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
V mentolové barvě, kovová, nosnost 5 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Sausage Dog
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětské učicí hůlky Panda
Dřevěné, černobílé/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
Růžová, kovová, nosnost 5 kg
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Lahev Periodic Table
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, krémová
(2)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dětský talíř Rainbow Garden
Plastový, béžový, 21x27 cm
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Elvis the Elephant
Plastová/tritanová, modrá/tyrkysová, 500 ml
(212)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, světle růžová
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousek
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Woodland
Plastová/tritanová, tyrkysová, 500 ml
(3)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Magical Unicorn
Plastová/tritanová, modrá, 500 ml
(90)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Miska Breeze
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Forma na nanuky Bonnie the Bunny
Plastová
(85)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Slánka a pepřenka Sel & Poivre
Kovová
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, světle modrá
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 5 ks
Rex London
Hůlky v sadě Japanese Heritage
Pro 5 osob, 5 ks, dřevěné, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
54 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Periodic Table
Plastový, světle modrý/krémový
(3)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dóza Crown Blend
Na sypaný čaj, kovová, tmavě zelená
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dóza English Breakfast
Na sypaný čaj, kovová, světle zelená
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rex London
Dóza Ceylon Finest
Na sypaný čaj, kovová, červená
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
Načíst další