20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Luxusní kuchyňské potřeby a stolování se slevovým kódem
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Motiv
+ Další (5)
Slevový kód
3 967 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Leopold Vienna
Whisky set
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Premier Housewares
Dózy v sadě Fenwick
3 ks, na potraviny, kamenné
(8)
Doručíme od 27. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Bats
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Ghosts
Dřevěný
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Apples
Dřevěný
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Cherries
Dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Dragonfly
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Foxes
Dřevěný
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Game of Thrones
Dřevěný
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Gluten Free
Dřevěný
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Mustache
Dřevěný
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Scul
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Star Wars
Dřevěný
(8)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Tea Cups
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Unicorns
Dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Tác Vine
14x47 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Máslenka Shine
Kameninová, v leskle stříbrné barvě
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
PT LIVING
Dóza Double Funky
Na sušenky, kovová, tyrkysová/ve zlaté barvě
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Talíř Hollie
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, krémový
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Nůž
Kuchařský, z damaškové oceli, délka čepele 20 cm, rukojeť: dřevo
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
Růžová, kovová, nosnost 5 kg
(4)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
Béžová, kovová, nosnost 5 kg
(7)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Kuchyňská váha
V mentolové barvě, kovová, nosnost 5 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Holm
Pánev
Litinová, ø 26 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nerezové oceli, modrý
(26)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Kastrol Venice
S pokličkou, nerezový, 6,2 l, ø 24 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Green Gate
Miska Maise
Na salát, porcelánová, bílá, 400 ml, ø 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Tác Artisan
25x41 cm, porcelánový
(3)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Podtácky v sadě
6 ks, se stojánkem, ratanové, ve světle přírodní barvě, ø 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Casafina
Talíře v sadě Snowflake
4 ks, dezertní , ø 22 cm, z kameniny, modré
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Salátový příbor Capri
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
19x26 cm, silikonová
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 547 ml, na whiskey
(75)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Džbán Abeille
Skleněný, 1 l
(43)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop
Světle zelený, 20 l, plastový
(131)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Pánev Steela
Wok, nerezová, ø 30 cm, na indukci
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Yes Everyday
Mísa Thara
Na salát, dřevěná, zelená, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Misky v sadě Aura Vira
4 ks, na polévku/ramen, z kameniny, zelené, 1 l, ø 17 cm
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, z nerezové oceli, zelený
(3)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Příbor
Pro 6 osob, 24 ks, nerezový, černý
(2)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
20
21
22
...
83
Načíst další