20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 337 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Tvilum
Botník Naia
Výklopný, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matný, v přírodní barvě, počet párů bot 12 , šířka 109 cm, výška 93 cm, hloubka 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 679 Kč
s kódem
4 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Košík Store-It
Drátěný, kovový, vínový, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Taburet Softy
Sametový, zelený, ø 45 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 599 Kč
s kódem
4 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Aloha
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Salt&Pepper
Košík na ovoce Scala
Ø 25,5 cm, kovový, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 655 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Háček Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, v matně stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
438 Kč
s kódem
547 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Velia
Krémový, 45x40 cm, výška 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 443 Kč
s kódem
3 054 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě Cat
2 ks, látkové, 11x34 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Clouds
Bílý, 50x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tvilum
Dvoulůžková postel Ikast
160x200 cm, s úložným prostorem, bez roštu, z dřevotřísky, v dekoru dubu, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 999 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
Germania
Botník Renell
Výklopný/závěsný, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitový/v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 100 cm, výška 85 cm, hloubka 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Postýlka Hamburg
60x120 cm, s odnímatelným bokem/s nastavitelnou výškou/přístavná, s roštem, z překližky, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 998 Kč
s kódem
6 248 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Matrace je součástí (2)
-20 % s kódem
Unique Furniture
TV stolek Cavo
V dekoru dubu, z MDF, v přírodní barvě, šířka 160 cm, výška 56 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 879 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Somma
S příměsí vlny, béžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 367 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Jídelní stůl Serra
V dekoru jasanu, 110x210 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 439 Kč
s kódem
24 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Frini
Plastový, bílý, 1,5 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
265 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na zubní kartáčky EasyStore Luxe
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 9x17,5 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Moonia
Matrace Slim Max
160x200 cm, středně tvrdá/extra tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní, z HD pěny, tloušťka 15 cm, nosnost 180 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Lua
V dekoru dubu, v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
6 991 Kč
s kódem
8 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Police Preston
Patrová, z jedlového dřeva, povrchová úprava: lak, světle zelená, šířka 67 cm, výška 12 cm, hloubka 41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 862 Kč
s kódem
3 578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Roxby
2 ks, z kaučukového dřeva, černé/v přírodní barvě, výška sedáku 77 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 079 Kč
s kódem
6 349 Kč bez kódu
3 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Boxspring postel Olia Bold
160x200 cm, čalouněná, s matrací, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
28 639 Kč
s kódem
35 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ čela postele (2)
Roba
Jídelní židlička Style Born Up 2in1
S nastavitelnou výškou sedáku, světle šedá/v přírodní barvě, nosnost 70 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Příbor Lite
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 596 Kč
s kódem
1 995 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Birdshape
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 743 Kč
s kódem
2 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Taburet Folk
Vlněný, v terakotové barvě, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 580 Kč
s kódem
8 225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (3)
Premium
-20 % s kódem
MOME
Jídelní židle Olimpia
Čalouněná, žinylková, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 935 Kč
s kódem
3 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Deka Lino
Světle šedá, 165x200 cm
(1)
Skladem
1 487 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Premier Housewares
Dávkovač mýdla Mozie
Betonový, krémový, 180 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Gense
Příbor Indra
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 021 Kč
s kódem
3 776 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Talíře v sadě Odette
2 ks, ø 28 cm, z kostního porcelánu, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (2)
Dutchbone
Lavice Fern
Z textilie bouclé, polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, béžová, šířka 110 cm, hloubka 40 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 184 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Hrnek Abeille
520 ml, kameninový, krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
633 Kč
s kódem
791 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Křeslo Vansbro
Relaxační, polohovací, antracitové, výška zadní opěrky 50 cm, výška sedáku 49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 679 Kč
s kódem
14 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Tác Fae
30,5x35 cm
(1)
Skladem
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
MOME
Vitrína Ceci
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 126 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 712 Kč
s kódem
13 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
The Poster Club
Plakát Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, bílá, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Loretto
Pravý roh/s lenoškou, hnědá, trojmístná, šířka 250 cm, hloubka 147 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
35 112 Kč
s kódem
43 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Rohožka Carpetuni
Béžová, 45x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dveřmi, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, hnědá, šířka 100 cm, výška 203 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
28 534 Kč
s kódem
35 668 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovací, keramická, žlutá/bílá, 250 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
539 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Noční stolek Paron
V dekoru dubu, v tmavě přírodní barvě, 40x31,5 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 021 Kč
s kódem
3 776 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Kryt na sporák Dried Flower
Z tvrzeného skla, béžový, s květinovým vzorem, 52x30 cm
(1)
Skladem
826 Kč
s kódem
1 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Bayado
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
186
187
188
...
392
Načíst další