-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Bonami návrh interiéru

Od projektu k vysněnému domovu již za 2 týdny. Bonami designér vám vytvoří návrh na míru již od 3 500 Kč. Pokud se projekt zrealizuje, návrh neplatíte. Vše probíhá online, díky čemu ušetříte svůj čas i náklady.

85+
dokončených návrhů
9,1 z 10
hodnocení služby
14 dní
na návrh

S čím vám pomůžeme

Barevný koncept interiéru
Společně s vámi zvolíme a nakombinujeme barvy, ve kterých se budete cítit dobře.
Vyjádření vašeho jedinečného stylu
Vaše myšlenky, pocity a představy spojíme do jednoho celku šitého na míru.
Funkční rozmístění nábytku
Vybíráme jen takový nábytek, který vytvoří místo pro život, ne jenom na koukání.
Seznam nábytku (nejen) od Bonami
Nestavíme vzdušné zámky. Náš návrh je jako příručka, která vás od A do Z provede úpravou interiéru.


Jak to funguje

Vyplníte dotazník
Nejprve pomocí dotazníku zjistíme vše důležité pro návrh místnosti. Také vás zde poprosíme o vyplnění vašich kontaktních údajů.
Bonami designér se vám ozve do 5 pracovních dní
Po odeslání poptávky (dotazníku), se vám ozve vybraný designér. Přes telefon nebo videocall společně doladíte vaše přání a představy a domluvíte si termín finální online prezentace návrhu.
Zpracujeme návrh
Od této chvíle běží 14 dní, během kterých bude designér pracovat na vašem návrhu.
Odprezentujeme vám návrh online
Bonami Designer pro vás připraví kompletní návrh nového interiéru. Na online schůzce vás s ním seznámí – od barev a materiálů až po seznam konkrétních kusů nábytku a doplňků.
Odstartujete svůj projekt
V ruce budete mít seznam nábytku včetně doplňků a budete vědět, kde je koupit. Svůj nákup si u nás na Bonami můžete naklikat sami, nebo to zařídíme za vás.
chci návrh interiéru
Platíte až po finální prezentaci a zaslání návrhu. *Návrh máte zdarma při realizaci projektu.
Ukázkový projekt:
Návrh interiéru v Mikulášské ulici


Prohlédněte si výsledek naší spolupráce s blahobyty.cz
a zjistěte na konkrétním příkladu, jak funguje služba Bonami návrh interiéru.

PRohlédnout realizaci

Co od nás dostanete

Moodboard
V moodboardu najdete barvy, materiály a inspirativní fotky, kterými se designér nechal vést při tvorbě vašeho návrhu. Moodboard odráží styl, ve kterém se cítíte dobře.
Půdorys
Návrh, ve kterém uvidíte rozmístění nábytku a doplňků. Plán vychází z vašeho měření a požadovaných funkcí místnosti, a proto sedne vašim potřebám.
Vizualizace
Tady uvidíte produkty, které designér do vašeho návrhu použil. Vizualizace vám ukazuje, jak budou produkty působit pohromadě v daném prostoru.
Seznam produktů
Všechny použité produkty najdete na jedné stránce vedle sebe. Můžete na ně kliknout, a produkt si tak přímo objednat. Pokud se rozhodnete svůj projekt rozběhnout až s odstupem času, pomůžeme vám dohledat vhodné produkty jako náhradu za ty, které už případně nejsou v nabídce.

Cena za návrh interiéru

Vyberte si variantu, která vám vyhovuje. V obou balíčcích máte základní návrh, a můžete tak ihned začít s vybavováním svého vysněného domova.
Základní balíček
 • 1x Vyladění požadavků (telefonicky nebo přes videocall)
 • 1x Moodboard
 • 1x Půdorys s rozmístěním produktů
 • 1x Vizualizace pokoje
 • 1x Seznam použitých produktů
 • 1h Online prezentace s komentářem od designéra
 • Doba vyhotovení 2 týdny
 • Odečtení ceny návrhu při zakoupení produktů od Bonami*
 • Možno zakoupit také jako dárkový voucher
3 500 Kč

1 místnost, včetně DPH
Rozšířený balíček
 • 1x Vyladění požadavků (telefonicky nebo přes videocall)
 • 2x Moodboard
 • 2x Půdorys s rozmístěním produktů
 • 2x Vizualizace pokoje
 • 2x Seznam použitých produktů
 • 1h Online prezentace s komentářem od designéra
 • Doba vyhotovení 3 týdny
 • Odečtení ceny návrhu při zakoupení produktů od Bonami*
 • Možno zakoupit také jako dárkový voucher

5 000 Kč
1 místnost, včetně DPH

chci návrh interiéru
Platíte až po finální prezentaci a zaslání návrhu. *Návrh máte zdarma při realizaci projektu.


Bonami designéři

Bonami designéři a odborníci jsou připraveni navrhnout vám váš vysněný domov.
Andrea Kroupová • Rozhovor
Portfolio designéra
Věnuji se stylingu i komplexním návrhům interiérů komerčních a rezidenčních projektů. Ty jsou charakteristické pro své kombinace materiálů, barev a členění prostoru označované s nadsázkou termínem "holčičí minimalismus".
Tomáš Rachunek • Rozhovor
Portfolio designéra
Jsem multidisciplinární designér se zaměřením na interiérový design, dále produktový design a architekturu výstav. Studoval jsem na pražské UMPRUM a v současné době tvořím charismatické a originální interiéry, které mají můj jasný rukopis.
Klára Němečková • Rozhovor
Portfolio designéra
Jsem Klára. Tvořím interiéry, ale především DOMOVY. Tíhnu k přírodním materiálům a ne k modernímu minimalismu.
Petra Indruchová • Rozhovor
Portfolio designéra
Při návrhu interiéru mě nejvíce inspirují lidé, kteří v něm žijí. Proto je každý z mých projektů originál. Ráda kombinuji starší oblíbené kousky s novými designovými prvky.
Tereza Stubley • Rozhovor
Portfolio designéra
Nadčasovost, klidná atmosféra a čisté linie. To je můj cíl při navrhování interiérů. Barevně jsem spíše minimalista, a tak preferuji monochromatické schéma. Používám neutrální barvy a přírodní materiály, díky kterým působí místnost harmonicky a vyváženě.
Ema Traplová Rozhovor
Portfolio designéra
Ráda kombinuji zdánlivě nesourodé prvky, které pak utvoří jednotný a elegantní celek. Dlouhodobě se také věnuji pokojovým rostlinám, které jsou nedílnou součástí mých návrhů.
Alexandra Dýcková • Rozhovor
Portfolio designéra
Pro navrhování interiérů domů, bytů a komerčních prostor hledám inspiraci na cestách. Snažím se vytvářet relaxované a příjemné interiéry. Baví mě hra s barvami a kombinacemi materiálů, ráda pracuji s přírodními materiály.
Soňa Marková Rozhovor
Portfolio designérky
Vy máte prostor a přání. Já mám vizi, jak z prostoru vytvořit místo, kam se budete rádi vracet. Navrhuji interiéry, které spojují design s funkčností. Ráda kombinuji různé materiály a povrchy, aby výsledek působil zajímavě a nadčasově. Baví mě používat neotřelé prvky, které interiéru dodají šmrnc.
Karolína Velešíková a Petr Pobořil Rozhovor
Synergie dvou designérů - snílka a realisty. Tak by se dala popsat naše spolupráce. Máme rádi čistý a minimalistický styl, ale nebojíme se ani odvážných kombinací a výrazných barevných prvků. Rádi pracujeme se dřevem, kamenem, betonem, jutou nebo lnem. Všechny naše návrhy maximálně odráží přání klientů.
Karolína Nováková

Karolína se zaměřuje na udržitelnost interiérového designu. Ráda proto vybírá do prostor nadčasové kousky, které tvarově a barevně nepodléhají krátkodobým trendům. V její tvorbě se odráží harmonie, barevná vyváženost, úcta k řemeslu a odkaz k přírodě.

Recenze

Co o službě Návrh interiérů říkají naši zákazníci?

Šárka Š.
Díky službě Bonami návrh interiéru má člověk možnost podívat se na své bydlení s větším nadhledem. Super je závěrečná online prezentace, kde je možné se o návrhu pobavit.

Katarina B.
Výborná komunikácia, všetko je jednoduché a prehľadné. Tapeta na stene v spálni oživila celú miestnosť, nábytok je presne podľa mojich predstáv.

Magdalena Č.
Moc se mi líbí práce pana designéra. Vyzdvihla bych příjemnou a vzdušnou atmosféru celého návrhu a také moderní styl kombinovaný s funkčností.

Lucie C.
Nejvíc mě překvapil propracovaný seznam produktů použitých v návrhu. Podle tohoto seznamu za mě vše pohodlně objednalo Bonami zákaznické centrum.

Veronika P.
Službu Bonami návrh interiérů bych rozhodně doporučila. A také doporučuji! Na návrhu mě zaujala jednoduchost a barevná kombinace, která prosvětluje interiér.

Saša Rašilov • Prohlédnout
Designérka Tereza zhmotnila naši představu útulného bydlení ve scandi stylu. Podtrhla, co mělo vyniknout, pohrála si s tvary i materiály. Všechno do sebe zapadá!Darujte poukaz na Bonami návrh interiéru

Nevíte, který kousek vybrat? Darujte poukaz na službu Bonami návrh interiéru a designér vytvoří obdarovanému návrh místnosti na míru. Tištěný voucher v krásné obálce vám přijde poštou nebo si jej můžete zakoupit nebo vyzvednout v kterékoliv prodejně Bonami.

K dispozici je voucher ve dvou variantách a platí pro jeden návrh (hodnota 3 500 Kč) nebo dva návrhy (hodnota 5 000 Kč) pro danou místnost.


PRohlédnout vouchery


Časté dotazy

Níže najdete odpovědi na všechny otázky, které vás s ohledem na Bonami designéra zajímají.

Mohu si vybrat, zda si s designérem zavoláme, nebo se uvidíme přes videocall?

Ano, úvodní kontakt s designérem, během kterého společně vyladíte vaše přání a požadavky, může proběhnou buď jako telefonický hovor, nebo jako online hovor, při kterém můžete (ale nemusíte) zapnout svou kameru. Rozhodnutí je čistě na vás. Pokud zvolíte online hovor, designér vám upřesní, jakým způsobem se spojíte (například pomocí služby Skype, Google Meet atp.). Služba Bonami návrh interiéru probíhá výhradně online. Díky tomu ušetříte svůj čas i náklady.

Může designér zakomponovat do návrhu i některé mé stávající kousky?

Ano může, stačí když v dotazníku vyplníte otázku, kde se Vás na něj ptáme. Změřte nám ho a vyfoťte. Jen tak ho budeme moct správně doplnit k ostatním novým kouskům.

Za jak dlouho budu mít v ruce návrh a budu moct začít nakupovat produkty?

Záleží na balíčku, který si vyberete. U základního balíčku trvá dodání přibližně dva týdnu, u rozšířeného balíčku, kde je vše dvakrát (moodboard, půdorys, vizualizace, seznam produktů) trvá dodání asi tři týdny.

Dostanu v návrhu jen produkty od Bonami?

Ne. Naše designéry nijak nelimitujeme a vybírat mohou i jinde. O produkty zakoupené u jiných prodejců nicméně neumíme zařizovat reklamaci, dopravu a další zákaznický servis.

Musím si koupit vše, co mi designér navrhne?

Nemusíte, je to zcela na vás. Pokud na Bonami ale nakoupíte do 2 měsíců produkty z návrhu za 30 000 Kč a více, můžete použít voucher, který Vám z nákupu odečte původní cenu návrhu (tedy 3 500 Kč nebo 5 000 Kč). Toto se týká pouze produktů, které lze nakoupit u nás na Bonami.

Budou v návrhu i dekorace?

Ano, návrh se skládá ze základních kusů nábytku (pohovka, postel, křeslo, stůl, židle atd), designér vše ale doplní i o polštáře, plédy, vázičky, obrazy, zrcadla,.... Záleží na daném návrhu a na vašich preferencích.

Stěhuji se až za delší dobu, mohu přesto získat návrh už nyní?

Určitě ano. Některé věci jsou ale pro návrh zásadní a pokud je nyní nemáte, návrh dost možná uskutečnit nepůjde. Designér potřebuje především půdorys místnosti. Dále musí znát materiál podlahy, ideálně i dveří. Super jsou fotky, ale v případě novostaveb stačí kniha standardů, kde tyto informace bývají uvedeny. Pokud designér vytváří interiér místnosti, kde je (nebo bude) kuchyně, je velmi důležité znát její parametry. Půdorysný návrh a materiálové řešení.

Zařizujete také venkovní prostory?

Ano, zařizujeme. Od malých balkónů přes velké terasy. Výběr venkovního nábytku a textilu je veliký a byla by škoda vás o tuto možnost ochudit.

Bude nábytek sedět do mého pokoje rozměrově?

Designér vychází z vašeho měření a pokud je toto správně, není důvod, aby cokoliv nesedělo.
Jste architekt nebo designér a chcete s námi spolupracovat?
Chcete vytvářet krásné interiéry a návrhy pro naše klienty?
Ozvěte se nám na e-mail nina.triskova@bonami.cz.

* Pokud na Bonami nakoupíte do 2 měsíců produkty z návrhu za 30 000 Kč a více, můžete použít voucher, který Vám z nákupu odečte původní cenu návrhu (tedy 3 500 Kč nebo 5 000 Kč). Toto se týká pouze produktů, které lze nakoupit u nás na Bonami.

Obchodní podmínky služby


chci návrh interiéru
Platíte až po finální prezentaci a zaslání návrhu. *Návrh máte zdarma při realizaci projektu.
Rozhovor s designérkou Lindou a architektkou Ninou

Co všechno služba obnáší a jak vám spolupráce s designérem usnadní vyladění toho vašeho „doma”, se dozvíte v rozhovoru.
přečíst rozhovor