Sleva 15 % s kódem LETO15 | Jen do půlnoci →
300 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Na Struze: Francouzský šarm apartmánu v modré

Lída Maršálková
Lída Maršálková
Bonami Blogger

Ve spolupráci s Blahobyty a Prague Days.

Prague Days nabízí plně zařízené apartmány v centru Prahy. O jejich bezpečný a výhodný pronájem se následně stará firma Blahobyty.

Plně vybavené byty jsou ideální pro krátkodobý pronájem, ať už za účelem dovolené nebo služebního pobytu. Každý apartmán je vybaven tak, aby jeho hostům poskytl pohodlné zázemí, kde se budou cítit jako doma.

Podívejte se na do puntíku promyšlený návrh interiéru jednoho z apartmánů včetně jeho realizace pod taktovkou Bonami designérů.

Informace o projektu

Rozpočet 370 000 KčZahrnuje návrh a cenu veškerých zařizovacích předmětů.
4+kk, celkem 124 m²Návrhy pro obývací pokoj, kuchyni s jídelnou a koupelnu.
2 týdny na návrhOd dodání podkladů ze strany klienta po dokončení realizace uplynulo pouze 5 týdnů.
Praha, Nové MěstoBydlení se nachází v Praze nedaleko Národního divadla.

Obývací pokoj před proměnou

Obývací pokoj po proměně

Ložnice před proměnou

Ložnice po proměně

Při návrhu tohoto bytu jsme vsadili na doplňkovou barvu electric blue, která je barvou identity klienta Praguedays. Vzhled tohoto bytu jsme podtrhli pařížským stylem, pro který jsou typické vysoké stropy, obklad stěn lištami a vysoké dvoukřídlé dveře. K těmto výrazným prvkům jsme doladili jemnější barvy a textury.

Veronika Gajdošová
Interior Designer B2B

Kuchyně a jídelna před proměnou

Kuchyně a jídelna po proměně

Moodboard

Hlavním úkolem moodboardu je navodit atmosféru pokoje a přiblížit pocit, který z něj jeho obyvatelé budou mít. Moodboard také ukazuje, jakými texturami, materiály a barvami se autor návrhu inspiroval.

Půdorys

Součástí návrhu interiéru je také půdorys, ve kterém jsou do detailu zakreslené veškeré prvky v místnosti a nově zvolený nábytek s přesnými rozměry. Majitel nemovitosti tak vidí, jakým způsobem s prostorem pracujeme. Půdorys také nabídne jinou perspektivu při řešení a prezentaci návrhu a zároveň ukáže, že myslíme i na praktickou stránku věci, například komfortní průchod kolem každého kusu nábytku.

Vizualizace a realizace

Na základě půdorysu připravujeme 3D vizualizaci návrhu. Každý kus nábytku od křesla až po lampu je do vizualizace vložen v reálné podobě a vizuálně souhlasí se seznamem použitých produktů. Vizualizace tak nabídne přesný obraz toho, jak bude místnost po realizaci projektu vypadat.

Výstupem služby Bonami návrh interiéru je kromě moodboardu, půdorysu a vizualizace také kompletní seznam vybraných produktů (včetně odkazu, na který stačí kliknout a produkty jednoduše zakoupit). O realizaci se postaráme my a náš autorský dozor dohlédne na to, aby vše probíhalo tak, jak má.

Vizualizace obývacího pokoje

Vizualizace obývacího pokoje

Realizace obývacího pokoje

Realizace obývacího pokoje

Vizualizace ložnice

Vizualizace ložnice

Realizace ložnice

Realizace ložnice

Vizualizace jídelny

Vizualizace jídelny

Realizace jídelny

Realizace jídelny