Chcete bydlet osobitě? Inspirujte se →
Až -15 % na koupelnu | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Proměna terasy na letní oázu u Katky Jakeš

Žijete pro léto po celý rok? Je vám během dlouhých slunečních dní oblíbeným útočištěm zahrádka či terasa?

Umíchejte si svěží koktejl a inspirujte se Katkou Jakeš, která vám ukáže, jak s osvědčeným zahradním nábytkem na své terase vykouzlíte příjemně tropickou destinaci, díky které budete venku trávit ještě více času.

Investujte do venkovního nábytku

Při výběru zahradního nábytku vsaďte na skutečně kvalitní, odolné, pohodlné a zároveň nadčasové kousky, které s vámi vydrží nejedno horké léto. Katce Jakeš na terase slouží spolehlivá zahradní souprava i terasoví solitéři, které si přímo zamilovala.

Zatímco minulý rok je využila na vytvoření elegantního, útulného a minimalistického prostoru v neutrálních tónech, tentokrát zatoužila po veselejších barvách, které vnesly tropickou atmosféru přímo k ní domů.

Zahradní doplňky v citrusových barvách

Vhodně vybrané doplňky dokáží dělat divy. Na své letní terase upřednostněte přírodní motivy, například zahradní dekorace ze dřeva či mořské trávy. Určitě nezapomeňte na venkovní stůl položit velkou mísu plnou čerstvého ovoce. Pomeranče, citróny, limetka – to vše dodá vaší terase nádech exotiky.

Odstíny přímořských plodů použijte jako základní barevnou paletu dekoru a zahradního textilu. Dojem nepochybně umocní i zelené zátiší vytvořené z vašich oblíbených rostlin.

Vsaďte na ratanový nábytek

V období, kdy je pravidelně dusno a horko je proutěný nábytek první volbou, protože „dýchá“. V proutěné formě najdete i oblíbený ratanový nábytek na terasu.

Pro Katku je díky svému pohodlí závěsné křeslo nezpochybnitelný favoritem. Venkovní ratanový nábytek má navíc výhodu, že nevyžaduje žádnou speciální péči. Je vyrobený z odolného, pevného a pružného materiálu, díky čemu vám bude dělat radost mnoho let.

Exteriérový koberec

Koberec určený na venkovní použití je speciálně navržený tak, aby odolával přírodním živlům a zachoval si pestré barvy i texturu. Exteriérový koberec slouží stejně jako ten interiérový: spojuje prostor na sezení do jednotného celku. Nehledě na to, že chození naboso díky němu bude příjemné například i na studené dlažbě.