100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Bonami návrh interiéru v novostavbě

Bonami návrh interiéru

Moderní, neotřelý a útulný, právě tak si mladý pár představoval interiér ve svém nově postaveném pražském bytě. Před postupným nákupem jednotlivých kusů nábytku dali majitelé přednost službě Bonami návrh interiéru. Díky tomu spolu ložnice a obývací pokoj skvěle ladí. Pojďte se podívat, jak si majitelé na základě návrhů naší designérky zařídili svůj nový byt.

Informace o projektu

Rozpočet 250 000 KčZahrnuje nejen návrhy, ale především nákup produktů a výmalbu.
2kk, celkem 46 m²Návrhy pro obývací pokoj s jídelnou o 30 m² a ložnici o 16 m².
2 týdny na návrhZakončeno prezentací a 2týdenní podporou klientovi s objednáním nebo výměnou produktů.
2 x základní balíček Klienti si objednali 2 balíčky služby Bonami návrh interiéru, každý za 3 500 Kč.

Obývací pokoj před proměnou

Obývací pokoj po proměně

Jídelna před proměnou

Jídelna po proměně

Ložnice před proměnou

Ložnice po proměně

Moodboard

Hlavním úkolem moodboardu je navodit atmosféru pokoje a přiblížit pocit, který z něj jeho obyvatelé budou mít. Moodboard také ukazuje, jakými texturami, materiály a barvami se autor návrhu inspiroval.

Půdorys

Součástí návrhu interiéru je také půdorys, ve kterém jsou do detailu zakreslené veškeré prvky v místnosti a nově zvolený nábytek s přesnými rozměry. Majitel nemovitosti tak vidí, jakým způsobem s prostorem pracujeme. Půdorys také nabídne jinou perspektivu při řešení a prezentaci návrhu a zároveň ukáže, že myslíme i na praktickou stránku věci, například komfortní průchod kolem každého kusu nábytku.

Vizualizace a realizace

Na základě půdorysu připravujeme 3D vizualizaci návrhu. Každý kus nábytku od křesla až po lampu je do vizualizace vložen v reálné podobě a vizuálně souhlasí se seznamem použitých produktů. Vizualizace tak nabídne přesný obraz toho, jak bude místnost po realizaci projektu vypadat.

Výstupem služby Bonami návrh interiéru je kromě moodboardu, půdorysu a vizualizace také kompletní seznam vybraných produktů (včetně odkazu, na který stačí kliknout a produkty jednoduše zakoupit). Realizace je pak standardně v rukou majitelů nemovitosti.

Vizualizace obývacího pokoje

Vizualizace obývacího pokoje

Realizace obývacího pokoje

Realizace obývacího pokoje

Barevný koncept návrhu kombinuje zemité přírodní tóny s několika různými odstíny zelené a terakotové. Tato použitá paleta umocňuje pocit útulnosti interiéru tohoto krásného bytu, který zde byl navozen již v základu použitím přírodního dřeva na podlahu v celé ploše.

Linda Povolná
Designérka

Vizualizace ložnice

Vizualizace ložnice

Realizace ložnice

Realizace ložnice

Slovo zákazníka

Přáli jsme si moderní, a přitom útulný interiér, který se bude dobře hodit k tmavší dřevěné podlaze. To se designérce povedlo. Moc se nám líbí, že vybrané kusy nábytku skvěle ladí mezi sebou – i když nejsou z jedné série. Působí to víc jako doma. Líbí se nám také zajímavá kombinace přírodních odstínů hnědé, béžové a zelené, která je použitá v obýváku i ložnici.

Další proměny