Bonami Days až -50 % | Ulovte svou slevu →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

B2B Interiér a kuchyně
na míru v Malešicích

V Bonami jsme připravili návrh interiéru a kuchyně na míru pro jednu z nových rezidenčních nemovitostí v pražských Malešicích. Podle návrhu jsme projekt také kompletně zrealizovali. Našim úkolem bylo zaujmout co nejširší spektrum budoucích zájemců o nájem. Interiér proto musel působit útulně a zároveň komfortně. Podívejte se, jak se nám podařilo toto zadání splnit.

Zaujala vás naše práce? Zjistěte více o službě B2B Interiéry na míru.

Informace o projektu

Rozpočet 500 000 KčZahrnuje návrh, cenu vybavení včetně kuchyně na míru a realizaci externí firmou.
1kk se spacím patremNávrhy pro obývací pokoj, spací patro a kuchyň s ostrůvkem.
2 týdny na návrhOd dodání podkladů ze strany klienta po dokončení realizace uplynulo pouze 8 týdnů.
Praha, MalešiceByt se nachází v novostavbě v Malešicích.

Obývací pokoj před realizací

Obývací pokoj po realizaci

Kuchyně s ostrůvkem před realizací

Kuchyně s ostrůvkem po realizaci

Malé prostory jsou vždy největší výzvou. Zadání pro tento interiér bylo zachovat dostatečný pracovní prostor v kuchyni a zároveň kuchyňskou linku plynule provázat se zbývající částí místnosti. Klíčové bylo zachovat praktičnost tohoto malého bytu. Toho jsme dosáhli zdařilým propojením jídelní a obývací části.

Designérka kuchyně Petra Jeřábková

Spací patro před realizací

Spací patro po realizaci

Moodboard

Hlavním úkolem moodboardu je navodit atmosféru interiéru a přiblížit pocit, který z něj jeho obyvatelé budou mít. Moodboard také ukazuje, jakými texturami, materiály a barvami se autor návrhu inspiroval.

Moodboard vytvořený pro malešický byt stojí zejména na béžové barvě a dekoru dubu. Jemné tóny broskvové a mátové barvy tuto základní kombinaci skvěle doplňují. Zvolená paleta barev a dekorů přidává do prostoru neutralitu a klid. Zejména dekor dubu podtrhne útulné a přirozené vyznění bytu.

Půdorys interiéru a kuchyně

Součástí návrhu interiéru je také půdorys, ve kterém jsou do detailu zakreslené veškeré prvky v místnosti a nově zvolený nábytek s přesnými rozměry. Majitel nemovitosti tak vidí, jakým způsobem s prostorem pracujeme. Půdorys také nabídne jinou perspektivu při řešení a prezentaci návrhu a zároveň ukáže, že myslíme i na praktickou stránku věci, například komfortní průchod kolem každého kusu nábytku.

Specifika vybrané kuchyně

Majitelé spolu s designérem zvolili řadu Smooth, která vyniká zejména skvělou cenou a výběrem z mnoha dekorů a barev. Volba nakonec padla na hedvábně šedou matnou. Mix moderního a přírodního stylu interiéru podpořila volba dvířek bez úchytek a deska s dekorem dub umístěná jak na pracovní desce, tak i na obložení za pracovní deskou. Výsledek dokazuje, že i malá kuchyňka může působit zajímavě, hravě a velkoryse.

Návrh v podobě 3D vizualizace

Na základě půdorysu připravujeme 3D vizualizaci návrhu. Díky 3D vizualizacím uvidíte, jak budou budoucí kuchyně a interiér vypadat z různých úhlů. Od umístění jednotlivého nábytku a kuchyňských skříněk až po spotřebiče nebo svítidla. Celou kuchyni a interiér v návrhu zasazujeme do prostoru, který reflektuje prvky v nemovitosti (zásuvky, okna, přípojky atp.).

Součástí návrhu kuchyně je také krátké video, na kterém uvidíte, jak se bude dát v kuchyni pohybovat. Předvedeme vám otevírání skříněk, šuplíků i spotřebičů. Díky tomu si lépe představíte, zda vám bude vyhovovat rozmístění prvků, nebo bude potřeba ještě něco upravit.

Výstupem služby B2B Interiéry na míru je kromě moodboardu, půdorysu a vizualizace také kompletní seznam vybraných produktů. A to včetně odkazu, na který stačí kliknout a produkty si jednoduše prohlédnout či zakoupit (s objednáním samozřejmě také rádi pomůžeme). U větších B2B projektů zajišťujeme i kompletní realizaci včetně autorského dozoru.

Při zpracování návrhu pro tento byt bylo třeba se v první řadě důkladně zamyslet nad jeho dispozičním řešením, aby splňoval všechny požadavky budoucích majitelů. To se povedlo hlavně díky důmyslnému propojení kuchyně s ostatním vestavěným nábytkem. Pomocí něj bylo dosaženo nejen funkčnosti, ale i vizuální jednoty. Byt tak působí vzdušně a celistvě. Barevné ladění ostatních zařizovacích předmětů pak navazuje na celkový výraz celého developerského projektu.

Designérka interiéru Linda Povolná