-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Bonami návrh interiéru v Braníku

Ve spolupráci s Future X1 a Blahobyty

Fond Future X1 investuje chytře do novostaveb v Praze. O jejich bezpečný a výhodný pronájem se následně stará firma Blahobyty.

Každá z jejich rezidenčních nemovitostí musí zaujmout co nejširší spektrum zákazníků a zároveň působit luxusně, útulně a komfortně. Jak se nám toto zadání podařilo splnit? Prohlédněte si Bonami návrh interiéru pro byt nacházející se v pražské čtvrti Braník.

Informace o projektu

Rozpočet 315 000 KčZahrnuje návrh, nákup produktů a realizaci externí firmou.
2kk o rozloze 79 m²Návrhy pro obývací pokoj s jídelnou, ložnici, terasu a šatník.
3 týdny na návrhZakončeno prezentací návrhu majiteli a schválením.
Praha, BraníkByt se nachází v novém developerském projektu v Braníku.

Obývací pokoj před proměnou

Obývací pokoj po proměně

Produkty

Ložnice před proměnou

Ložnice po proměně

Produkty

Terasa po proměně

Šatník po proměně

Moodboard

Hlavním úkolem moodboardu je navodit atmosféru pokoje a přiblížit pocit, který z něj jeho obyvatelé budou mít. Moodboard také ukazuje, jakými texturami, materiály a barvami se autor návrhu inspiroval.

V tomto případě designérka zvolila umírněnou paletu barev – konkrétně kombinaci kobaltově modré s neutrálními šedými a béžovými odstíny. Ta, v bytě určeném k pronájmu, zaujme široké spektrum zákazníků. Nádech luxusu, pohodlí a hloubku pak návrhu dodala také kombinace zajímavých textur.

Půdorys

Součástí návrhu interiéru je také půdorys, ve kterém jsou do detailu zakreslené veškeré prvky v místnosti a nově zvolený nábytek s přesnými rozměry. Majitel nemovitosti tak vidí, jakým způsobem s prostorem pracujeme. Půdorys také nabídne jinou perspektivu při řešení a prezentaci návrhu a zároveň ukáže, že myslíme i na praktickou stránku věci, například komfortní průchod kolem každého kusu nábytku.

Vizualizace a realizace

Na základě půdorysu připravujeme 3D vizualizaci návrhu. Každý kus nábytku od křesla až po lampu je do vizualizace vložen v reálné podobě a vizuálně souhlasí se seznamem použitých produktů. Vizualizace tak nabídne přesný obraz toho, jak bude místnost po realizaci projektu vypadat.

Výstupem služby Bonami návrh interiéru je kromě moodboardu, půdorysu a vizualizace také kompletní seznam vybraných produktů (včetně odkazu, na který stačí kliknout a produkty jednoduše zakoupit). O realizaci se postaráme my a náš autorský dozor dohlédne na to, aby vše probíhalo tak, jak má.

Vizualizace obývacího pokoje

Vizualizace obývacího pokoje

Realizace obývacího pokoje

Realizace obývacího pokoje

Nápadná svítidla a vyladěné dekorace jsou tím, co každý navržený interiér na konci promění v naprostý originál. Stejně tak je tomu i v tomto úžasném 2kk, kde jsem jako hlavní dominantní barvu použila kobaltově modrou doplněnou neutrálními šedými a béžovými odstíny.

Linda Povolná
Designérka

Vizualizace ložnice

Vizualizace ložnice

Realizace ložnice

Realizace ložnice

Další proměny