20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 253 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
House Nordic
Váza
Skleněná, hnědá, ø 22 cm, výška 29 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
737 Kč
s kódem
921 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 22,5 cm, výška 54 cm
Skladem
Poslední kousky
737 Kč
s kódem
921 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Taburet Ejby
Z textilie bouclé, zelený, ø 34 cm, výška 36 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
737 Kč
s kódem
921 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
736 Kč
s kódem
920 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Sprchová tyč
Bez vrtání, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
736 Kč
s kódem
920 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Úsporná sprchová hlavice Water Saving
Ve stříbrné barvě, ø 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
736 Kč
s kódem
920 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Classic Plus
Nástěnná/rohová, ocelová, černá
(167)
Skladem
Poslední kousky
736 Kč
s kódem
920 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Stojan na ručníky Nivo
Bambusový, v přírodní barvě, 54x24 cm, výška 82 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Chicago
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s pruhy/s abstraktním vzorem/etno, v hořčicové barvě/bílé, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Chladicí taška City
Béžová, 9 l
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Folkstone Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Azura
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, z mikrovlákna, s pruhy, béžové, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Paradiso Palm
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, béžové, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Leitz
Nastavitelná podložka ke klávesnici WOW
Plastová, 44x7 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Brandani
Misky v sadě Hors D'Ouvre
6 ks, servírovací, porcelánové/bambusové, bílé, ø 24 cm
(261)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Otika
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/zelené, 240x220 cm
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Poetine
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s ornamentem, bílé/zelené, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
Bambusová
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Playmobil
Dětská tapiserie Lorea Boy
Výška 36 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Neeson
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14,5 cm, výška 21,5 cm
(1)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Zilverstad
Kasička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Zrcadlo Inge
Kosmetické, 22x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Stojan na šperky Trigem
Kovový, 10x23 cm, výška 48 cm
(6)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Holm
Košík na pečivo
Černý, kovový/látkový, 25x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Botany 2 Lightweight
Lněný, s květinovým vzorem, 40x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Harriet
3 ks, 420 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Milton
4 ks, keramické, na espresso, modré/oranžové, 155 ml
(4)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
PT LIVING
Úložný box Double Funky
Dekorativní, kovový, modrý, ø 16x6 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Balvi
Hodiny Greatest Hits
Nástěnné, ø 30 cm
(11)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový set Hydro
S ruční sprchou, plastový, v matně stříbrné barvě, 70 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Bigou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 20 cm, délka 38 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Ploufou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 35 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Polštář Micro Dons
Na spaní, 50x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(24)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Curve L Double Nupo
Z eko kůže, 37x44 cm
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Birds On a Wire
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Váza Nuki
Z polyresinu, růžová, ø 6,5 cm, výška 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Café
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(976)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Vienna
4 ks, 300 ml
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Skleničky v sadě Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Antic Line
Cedule Caisse
(6)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Šálky v sadě Kumi
2 ks, keramické, tmavě hnědé, 190 ml
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tefal
Pánev Black stone G2811972
Wok, s nepřilnavým povrchem, ø 28 cm, na indukci
(3)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě Home
2 ks, látkové, ø 13 cm, výška 22 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Odpadkové koše v sadě
3 ks, na tříděný odpad, plastové, černé, 3x22 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
208
209
210
...
391
Načíst další