20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 205 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mila Home
Ubrus Home Sweet Home
S nápisem, bílý, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Ubrus
S květinovým vzorem, bílý/světle modrý, ø 140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Ubrus Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Ubrus Mandala
Mandala, tmavě zelený, ø 140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 10 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace
10 ks
Doručíme od 22. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Elletipi
Odpadkový koš Easy
Vestavný, plastový, tmavě šedý, 24 l
(27)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Happy New Year
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, bílý/černý/ve zlaté barvě, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Nordic
S vánočním motivem, s ornamentem, bílý/šedý, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Pánev Grande
Wok, s nepřilnavým povrchem, ø 30 cm, na indukci
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Košík Caracas
Z proutí, v přírodní barvě, výška 28 cm
(77)
Doručíme od 22. 10. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tefal
Termoska Senator K3064414
1 l, z nerezové oceli, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
30x33 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 200x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(93)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Brandani
Příborník do zásuvky
Nastavitelný, plastový, šalvějově zelený, 39 x 43,5 cm
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Solivo
Pratelná, textilní, šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 200x200 cm
(59)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Lavor Duo
Plastový, šedý, 33,5x33,5 cm, výška 16,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Odkapávač Flip-up™
Plastový, tmavě šedý, 40x32 cm
(143)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, žlutá, ø 26 cm, objem 2,7 l
(24)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Odkapávač
Kovový, béžový, 46x20 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
898 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Stojan na toaletní papír Cappa
Ocelový, ve stříbrné barvě, 12x20 cm, výška 52 cm
(16)
Skladem
718 Kč
s kódem
898 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Skladem
Poslední kousky
716 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
716 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEIFHEIT
Vypeckovávač
Skladem
893 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Držák na toaletní papír Isera
Bez vrtání, UV-Loc, ve stříbrné barvě, 7,5x15,5 cm, výška 5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Prkénko Cut&Carve
Plastové, 41 x 29 cm
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Filigran
S geometrickým vzorem, bílý, 120x200 cm
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Fleury
Bílý/hnědý, 120x200 cm
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Flexi
Kovová, ve stříbrné barvě, 44x28 cm, výška 39 cm
(736)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Mechanický zametač
Zelený
(30)
Skladem
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Belluno
Keramická, černá, ø 11,5 cm, výška 42 cm
(68)
Skladem
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Úsporná sprchová hlavice Water Saving
Ve stříbrné barvě, ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
446 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský povlak na polštář Tandani
Na zip, bavlněný, 70x70 cm
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dávkovač mýdla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, modrá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Anuba
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Háčky v sadě Nadua
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva
(7)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Salátový příbor Nirela
2 ks, z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
446 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Nautical
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Skladem
713 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Jesse
3 ks
Skladem
Poslední kousek
712 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Gentrim
Vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
212
213
214
...
390
Načíst další