20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 201 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Cattara
Gril Kettle
Na dřevěné uhlí
(9)
Skladem
Poslední kousek
838 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Prkénka v sadě Nest
3 ks, plastová, 34 x 25,5 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
670 Kč
s kódem
837 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 17x18 cm, výška 13 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavě šedá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
s kódem
836 Kč bez kódu
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(26)
Skladem
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Odpadkový koš Rin
Kancelářský, plastový, bílý, 2,3 l
(11)
Skladem
Poslední kousek
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
My House
Povlečení Margot
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, světle šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
WC štětka Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, ø 9 cm, výška 37 cm
Skladem
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Solid
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 11 cm, výška 38 cm
(29)
Doručíme od 16. 10. 2026
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Džbán Farma
Kovový, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 8,5x21 cm, výška 10,5 cm
(20)
Doručíme od 14. 10. 2026
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
My House
Povlečení Ronja
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
668 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Lahev na olej Ultime
Objem 400 ml, keramická, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousky
834 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
OYOY Mini
Závěsná hračka Dino
Vhodný věk 0+
Skladem
Poslední kousky
666 Kč
s kódem
832 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Leopold Vienna
Moka konvička Trevi
400 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
664 Kč
s kódem
830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Odette
1,3 l, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 22. 10. 2026
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, bílé, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Diamond
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Craft
43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Hermia
Dózy v sadě
3 ks, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
276 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Kráječ Cube
Univerzální, z nerezové oceli
(5)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na salát, porcelánová, krémová, 1,4 l, ø 24 cm
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Pánev Litina Smalt
Litinová, ø 28 cm, na indukci
(7)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Wenko
Držák na ručníky Fondi
Nástěnný, dřevěný, v tmavě přírodní barvě, 60x25,5 cm, výška 48,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Panenka Princess Celine
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(2)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kalune Design
Police Armoni
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: melamin, hnědá, šířka 72 cm, výška 20 cm, hloubka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Linen Tales
Povlak na polštář Linen Tales for Bonami
S příměsí lnu, zakládací, 70x90 cm
(7)
Doručíme od 18. 11. 2026
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Crushed Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(6)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brighton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Sada dětského nářadí Tool Belt Playset
Vhodný věk 3+, BPA free
Skladem
Poslední kousek
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Blocks
Vhodný věk 2+, BPA free
(4)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Žehlicí prkno Leona
Stolní, béžové
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Termohrnek Natural brushed
375 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, tmavě modré, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Zástěra Rowan Berries
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
BonBistro
Pohár Revera
6 ks, na zmrzlinu/na salát, z recyklovaného skla, zelený, 400 ml, ø 13,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná
Skladem
662 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Space M
10 ks
(33)
Skladem
662 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Multifunkční stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
662 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Lékué
Konvice na čaj
500 ml, se sítkem, skleněná, světle hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
827 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Koupelnová polička Spa
Bez vrtání, bambusová, hnědá
(223)
Skladem
661 Kč
s kódem
826 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Zilverstad
Kasička Football Shoe
Kovová, 13x5,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
661 Kč
s kódem
826 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér na kořenky Tower
Otočný, plastový, bílý, 20x20 cm, výška 6 cm
(16)
Doručíme od 14. 10. 2026
661 Kč
s kódem
826 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
221
222
223
...
390
Načíst další