20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Místnosti
Domů
Místnosti
Místnosti · Luxusní
Obývací pokoj
Ložnice
Dětský pokoj
Koupelna
Kuchyně a jídelna
Předsíň a šatna
Pracovna
Spižírna
Terasa a balkon
Shop the look
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Návrh interiéru od designéra
Splňte si svůj sen o krásném bydlení
BONAMI NÁVRH INTERIÉRU
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
37 253 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na pokličky a pánve
Kovový, černý, 54,5x20 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Compactor
Kryt na zeď u sporáku Splash
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 50x90 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potiskem, bílý, ø 24 cm, výška 27 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na psací potřeby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(27)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Roba
Povlaky k dětskému zahradnímu setu v sadě Little Stars
2 ks, 90x18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
388 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Holm
Hmoždíř
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Skladem
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Cubiko
Kovový, černý, šířka 53 cm, výška 15 cm, hloubka 6 cm
(57)
Skladem
619 Kč
s kódem
774 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
617 Kč
s kódem
771 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Umbra
Odpadkový koš Touch
Plastový, černý, 6 l
(13)
Skladem
Poslední kousky
616 Kč
s kódem
770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlněná, tmavě modrá, 90x180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
616 Kč
s kódem
770 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Koš na prádlo Bamboo
Bambusový, v přírodní barvě, 40 l
(8)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Yes Everyday
Koš na prádlo Sintia
Bambusový, v přírodní barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dragons
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sea
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Semmie
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Young Animals
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Joey
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, v mentolové barvě, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, béžový, 137x229 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Sym
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, béžové, 140x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Talíře v sadě Terra Rondo
4 ks, ø 22 cm, z kameniny, béžové
(2)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Příborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, bílý, 40 x 38,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Váza Ribbon
Ručně vyrobená, porcelánová, bílá, ø 7 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Přídavná polička
Plastová, bílá, 53x28 cm, výška 44 cm
(173)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Missy
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 35x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Košík Kago M
Drátěný, kovový, světle žlutý, výška 17 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Ambiance
Dětská samolepka Mountains in Stars and Clouds
Na zeď, 90x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Prkénko s příslušenstvím Fromagerie
4 ks, 25 x 29 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Sagaform
Misky v sadě Billi
4 ks, kompotové/na salát, z recyklovaného plastu, hnědé, 700 ml, ø 12,5 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Nordic Fairytale
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, hnědé, 140x200 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Zone
Dávkovač mýdla Tada
Skleněný, hnědý, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 14 cm
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Sorrell
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Forma na chleba
33 x 16 cm, keramika
(21)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Knight
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Prehistoric
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sheep
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(3)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Turtles
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Travel Journal
192 str., formát A4, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Brandani
Hodiny
Nástěnné, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač
Dvoupatrový, ocelový, ve stříbrné barvě, 45x23 cm
(224)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Úložný box Multi
S víkem, plastový, objem 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kalune Design
Police v sadě Leila
3 ks, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 2 cm, hloubka 2 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kalune Design
Police Lotus
Z překližky, v přírodní barvě, šířka 33 cm, výška 26 cm, hloubka 10 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Nord Flake
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s hvězdičkami, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
231
232
233
...
391
Načíst další