20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Kořenky a mlýnky na koření
Mlýnky
Mlýnky
...
Kořenky a mlýnky na koření
Mlýnky
Modré mlýnky
Filtry
1
Skladem
Premium
Akce a slevy
Typ mlýnku
Barva
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
Modrá
11 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Sada mlýnků na pepř a sůl Riley
2 ks, modrá, dřevěná
Skladem
Poslední kousek
1 117 Kč
s kódem
1 396 Kč bez kódu
698 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Mlýnky Hyman
2 ks, bílé/modré, dřevěné
Skladem
Poslední kousky
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
745 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada mlýnků na pepř a sůl Moli
2 ks, modrá, dřevěná
Doručíme od 19. 10. 2026
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Skladem
1 658 Kč
s kódem
2 072 Kč bez kódu
1 036 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, zelená/modrá, dřevěná
Doručíme od 19. 10. 2026
1 750 Kč
s kódem
2 188 Kč bez kódu
1 094 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, vínová/modrá, dřevěná
Doručíme od 19. 10. 2026
1 750 Kč
s kódem
2 188 Kč bez kódu
1 094 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, světle žlutá/modrá, dřevěná
Doručíme od 19. 10. 2026
1 750 Kč
s kódem
2 188 Kč bez kódu
1 094 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Modrý/v přírodní barvě, dřevěný
(48)
Skladem
1 131 Kč
s kódem
1 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Modrý/v přírodní barvě, dřevěný
(35)
Skladem
1 344 Kč
s kódem
1 680 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Modrá
1
Související kategorie
Kořenky
Slánky a pepřenky
Cukřenky
Nádoby na ocet a olej
Hmoždíře
Oblíbené filtry
Dřevěné mlýnky
Ruční mlýnky
Elektrické mlýnky