Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Kořenky a mlýnky na koření
Mlýnky
Mlýnky
...
Kořenky a mlýnky na koření
Mlýnky
Zelené mlýnky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Typ mlýnku
Barva
Cena
Dostupnost
+ Další (3)
Zelená
8 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 578 Kč
s kódem
1 857 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, světle žlutá/zelená, dřevěná
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 952 Kč
s kódem
2 297 Kč bez kódu
1 149 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 202 Kč
s kódem
1 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Milltop™
2 ks, světle zelená, plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
s kódem
1 693 Kč bez kódu
847 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Green
2 ks, zelená, keramická
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Sada mlýnků na pepř a sůl
2 ks, zelená, plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, zelená/modrá, dřevěná
Doručíme od 26. 10. 2026
1 860 Kč
s kódem
2 188 Kč bez kódu
1 094 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Zelená
1
Související kategorie
Kořenky
Slánky a pepřenky
Cukřenky
Nádoby na ocet a olej
Hmoždíře
Oblíbené filtry
Dřevěné mlýnky
Ruční mlýnky
Elektrické mlýnky