Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Levný nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 231 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Støraa
Podnožka Lilly
S úložným prostorem, šedá, šířka 130 cm, hloubka 69 cm, výška 43 cm
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kalune Design
Komoda Arlen
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 45 cm
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Vitrína Acier
Ocelová, bílá, šířka 80 cm, výška 102 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Ruth
Se skleněnou deskou, 120x120 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Barové židle v sadě Avola
2 ks, s područkami/otočné, čalouněné, krémové, výška sedáku 69 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tvilum
Šatní skříň Billund
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě, šířka 147 cm, výška 200 cm, hloubka 62 cm
(10)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
Jídelní stůl Astor
S deskou v dekoru mramoru, 90x160 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sapho
Deska pod umyvadlo Woody
Z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 140 cm, hloubka 36 cm
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Skříňka Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: barva, matná, zelená, šířka 86 cm, výška 85 cm, hloubka 41 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Pracovní stůl Cubik
V dekoru dubu, 60x154 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPD
140x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(5)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Vitrína Acier
Ocelová, šedá, šířka 80 cm, výška 102 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
WOOOD
Zahradní stolek Mica
Plastový, slonovinový, ø 40 cm, výška 47 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel MBW
90x190 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
Doručíme od 5. 11. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (8)
-15 % s kódem
Germania
Koupelnová sestava Lemont
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, antracitová
Doručíme od 26. 10. 2026
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Pracovní stůl Northgate
Otvor na kabely, 60x112 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 482 Kč
s kódem
8 802 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Konferenční stolek Camden Herringbone
Černý/v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 45 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 482 Kč
s kódem
8 802 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tvilum
Komoda Ry
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, v přírodní barvě, šířka 153 cm, výška 95 cm, hloubka 40 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 492 Kč
s kódem
8 814 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Moonia
Matrace Cashmere Premier
80x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny/z HD pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 120 kg
(3)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 505 Kč
s kódem
8 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-15 % s kódem
Moonia
Matrace Premium Cashmere
120x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová, ze studené pěny/z paměťové pěny/z HD pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 120 kg
Doručíme od 4. 11. 2026
7 505 Kč
s kódem
8 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Regál X-Shelf
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 198 cm, hloubka 30 cm
(2)
Skladem
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, stohovatelné, kovové, béžové
Skladem
Poslední kousky
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Žinylková, modrá, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Lani
Žinylková, světle šedá, šířka 72 cm, hloubka 94 cm, výška 42 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Germania
Knihovna Agenda
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 45 cm, výška 197 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
2 212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ragaba
Pracovní stůl Luka
Otvor na kabely, 50x65 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, béžová, nosnost 100 kg
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Karup
Jednolůžková postel Dock
90x200 cm, bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, japonská, povrchová úprava: lazura, v přírodní barvě
(54)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Campus
Matný, z MDF, povrchová úprava: lak, matný, zelený, šířka 180 cm, výška 53 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, z textilie bouclé, světle šedé, 229x100 cm
Skladem
Poslední kousek
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Police Grid
Patrová, z jasanového dřeva, v tmavě přírodní barvě, šířka 58 cm, výška 130 cm, hloubka 15 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Zelená, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Žinylková, béžová, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Béžová, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
V terakotové barvě, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Žinylková, v terakotové barvě, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Tmavě šedá, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Modrá, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Žinylková, světle šedá, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Rowico
Konferenční stolek Yumi
V dekoru dubu, tmavě hnědý, 65x130 cm, výška 48 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Makamii
Podnožka Leila
Světle šedá, šířka 65 cm, hloubka 65 cm, výška 40 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, světle šedá, nosnost 100 kg
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, z textilie bouclé, tmavě šedé, 229x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, bílá, šířka 150 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 527 Kč
s kódem
8 855 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, šedozelená, šířka 150 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(6)
Skladem
7 541 Kč
s kódem
8 872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 140 cm, výška 80 cm, hloubka 42 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 541 Kč
s kódem
8 872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
105
106
107
...
297
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek