Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Levný nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 231 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Moonia
Matrace Platinum Classic
120x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, z paměťové pěny/z gelové pěny/z HD pěny, tloušťka 26 cm, nosnost 120 kg
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 554 Kč
s kódem
8 887 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
Vipack
Dětské křesílko Rocky
Houpací, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 19. 10. 2026
7 557 Kč
s kódem
8 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Spinder Design
Věšákový panel Parco
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, tmavě hnědý, šířka 46 cm, výška 100 cm, hloubka 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Křeslo Trout
Tmavě šedé, výška sedáku 46,5 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
Pracovní stůl Camila
Otvor na kabely, 50x106 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
MOME
Křeslo Vince
Žinylkové, zelené, výška zadní opěrky 41 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Křeslo Trout
Béžové, výška sedáku 46 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki, výška sedáku 68 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel MBW
90x200 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
Doručíme od 5. 11. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (8)
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel DMS
140x200 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Barové židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové, výška sedáku 67 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel MBW
90x160 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (8)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konzolový stolek Cupa
Černý, 32x110 cm, výška 80,5 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
7 570 Kč
s kódem
8 906 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Dětská postel Redona
90x190 cm, s výsuvným lůžkem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 576 Kč
s kódem
8 913 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Zahradní konferenční stolek Merrigan
Hliníkový, 62x105 cm, výška 38 cm
Skladem
Poslední kousky
7 580 Kč
s kódem
8 918 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Stojan na oblečení Acorn
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, 70x66 cm, výška 170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 581 Kč
s kódem
8 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Botník Utah
Výklopný/závěsný, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, krémový, šířka 100 cm, výška 85 cm, hloubka 19 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
7 584 Kč
s kódem
8 922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Meta
V dekoru dubu, ve světle přírodní barvě, 60x120 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 590 Kč
s kódem
8 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Meta
V dekoru dubu, v tmavě přírodní barvě, 60x120 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 590 Kč
s kódem
8 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní barová židle Erice
Dřevěná, hnědá, nosnost 130 kg, šířka 59 cm, hloubka 53 cm, výška sedáku 75 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
7 591 Kč
s kódem
8 930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Výška sedáku (2)
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémový, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 592 Kč
s kódem
8 932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Inca
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
7 603 Kč
s kódem
8 945 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Pracovní stůl Paul
V dekoru dubu, 50x110 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tvilum
Vitrína Madrid
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, šedobéžová, šířka 78 cm, výška 199 cm, hloubka 33 cm
(3)
Skladem
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPW
140x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (14)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Modulární podnožka Sting
Manšestrová, zelená, šířka 103 cm, hloubka 69 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Germania
Skříňka Mailand
Uzamykatelná/na kolečkách, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 42 cm, výška 63 cm, hloubka 60 cm
Skladem
Poslední kousky
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Modulární podnožka Sting
Manšestrová, oranžová, šířka 103 cm, hloubka 69 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, khaki
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, v lososové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Olivia
Čalouněné, volně stojící, béžové, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalouněné, volně stojící, světle šedé, 249x100 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Doporučená šířka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Police Zariah
Patrová, kovová, v přírodní barvě, šířka 92 cm, výška 92 cm, hloubka 20 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moonia
Matrace Tempus Gold
80x200 cm, tvrdá/středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny/z HD pěny, tloušťka 30 cm, nosnost 120 kg
Doručíme od 4. 11. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (8)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, černé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Zahradní židle v sadě Cleveland
2 ks, dřevěné/kovové, v přírodní barvě, nosnost 110 kg, šířka 64 cm, výška 91 cm, hloubka 58 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
4 475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vipack
Dětská postel Pino
90x200 cm, vyvýšená, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 612 Kč
s kódem
8 955 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Pracovní stůl Console
Skládací, 36x100 cm
(20)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 615 Kč
s kódem
8 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 170 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 625 Kč
s kódem
8 970 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílá, šířka 170 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 625 Kč
s kódem
8 970 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vipack
Dětská komoda Kiddy
Z MDF, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 90 cm, výška 92 cm, hloubka 54 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 630 Kč
s kódem
8 976 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolky v sadě Adda
2 ks, černé, ø 88 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolky v sadě Adda
2 ks, v dekoru dubu, v přírodní barvě, ø 88 cm, výška 45 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Béžová, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, tmavě hnědá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
106
107
108
...
297
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek