Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Levný nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 236 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, tmavě hnědá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Duct
S područkami, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, hnědá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, tmavě modrá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, béžová, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, zelená, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolky v sadě Adda
2 ks, v dekoru dubu, hnědé, ø 88 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Křeslo Aisha
Světle šedé, výška zadní opěrky 29 cm, výška sedáku 44 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
V cihlové barvě, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Světle modrá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Sametová, šedá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Podnožka Loretto
Hnědá, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, výška 40 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
7 642 Kč
s kódem
8 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Agape
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 29. 10. 2026
7 647 Kč
s kódem
8 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Konferenční stolek Nola
V dekoru dubu, hnědý, 60x120 cm, výška 45 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Støraa
Knihovna Mille
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, hnědá, šířka 77 cm, výška 181 cm, hloubka 31 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RMW
90x180 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Tomasucci
Kancelářská židle Dony
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, šedá, nosnost 80 kg, výška sedáku 46-54 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Podnožka Nihad
Manšestrová, tmavě šedá, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, výška 44 cm
(14)
Doručíme od 23. 11. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lavice Hadia
Dřevěná, hnědá, nosnost 220 kg, šířka 140 cm, hloubka 66 cm, výška 90 cm
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel RMW
90x160 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-15 % s kódem
Scandic
Modulární podnožka Sting
Manšestrová, šedá, šířka 103 cm, hloubka 69 cm
(6)
Doručíme od 27. 11. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Cori
2 ks, čalouněné, béžové, výška sedáku 65 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Pracovní stůl Heritage
Z borovicového dřeva, 48x107 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Damon
2 ks, čalouněné, matné, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Damon
2 ks, čalouněné, matné, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
4 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Adeko
Dětská postel MBW
90x180 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
Doručíme od 5. 11. 2026
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (8)
-15 % s kódem
Ragaba
Pracovní stůl Luka
Otvor na kabely, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 656 Kč
s kódem
9 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ragaba
Pracovní stůl Luka
Otvor na kabely, 50x85 cm
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
7 656 Kč
s kódem
9 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Teulat
TV stolek Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, šedomodrý, šířka 140 cm, výška 56 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 658 Kč
s kódem
9 009 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
TV stolek Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, tmavě šedý, šířka 140 cm, výška 56 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 658 Kč
s kódem
9 009 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Jídelní židle Atto
Modrá
Skladem
Poslední kousek
7 660 Kč
s kódem
9 012 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní stůl Iride
Skleněný, ø 130 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
7 663 Kč
s kódem
9 015 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Lilou
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová/v přírodní barvě, šířka 150 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 674 Kč
s kódem
9 028 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
TV stolek Sierra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: barva, matný, černý, šířka 140 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 681 Kč
s kódem
9 037 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Komoda Punto
Z MDF, povrchová úprava: lak, matná, tmavě modrá, šířka 97 cm, výška 80 cm, hloubka 45 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 681 Kč
s kódem
9 037 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
TV stolek Sierra
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: barva, matný, šedý, šířka 140 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 681 Kč
s kódem
9 037 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní stůl Junco
Ø 120 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 681 Kč
s kódem
9 037 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Lena
140x200 cm, bez roštu, čalouněná, růžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 682 Kč
s kódem
9 038 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-15 % s kódem
Actona
Knihovna Seaford
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír/povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 135 cm, výška 185 cm, hloubka 35 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
7 684 Kč
s kódem
9 040 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Křeslo Crosby
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 39 cm, výška sedáku 47 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
7 684 Kč
s kódem
9 040 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Wilshire
Se skleněnou deskou, černý, ø 80 cm, výška 40 cm
(22)
Skladem
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Brida
Béžové, výška zadní opěrky 45 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Maustin
Houpací, z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 75 cm, výška sedáku 53 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Křeslo Arty
Rozkládací, se snímatelným potahem, v hořčicové barvě, výška zadní opěrky 35 cm, výška sedáku 32 cm
Skladem
Poslední kousky
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní lehátko Caterin
Polohovací, dřevěné, béžové, nosnost 130 kg, šířka 70 cm, výška 94 cm, hloubka 200 cm
(2)
Skladem
7 685 Kč
s kódem
9 041 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Skříňka Libbiano
Závěsná, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 138 cm, výška 87 cm, hloubka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
107
108
109
...
297
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek