20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 073 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, oranžová
(3)
Skladem
Poslední kousky
9 599 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, šedá
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 599 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
6 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-20 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Paola
S deskou v dekoru ořechového dřeva, 90x160 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 800 Kč
s kódem
6 000 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
White Label
Křeslo Sanne
Žinylkové, světle hnědé, výška zadní opěrky 34 cm, výška sedáku 42 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
4 802 Kč
s kódem
6 002 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Sway
S poličkou, kovový, černý, šířka 78 cm, výška 18 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
4 802 Kč
s kódem
6 002 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Relate
Černá
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 810 Kč
s kódem
6 013 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Marckeric
Předsíňová sestava Bea
Z MDF, povrchová úprava: melamin, zelená/šedá, šířka 120 cm, výška 172 cm, hloubka 39 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 815 Kč
s kódem
6 019 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská komoda Gabriella
S přebalovacím pultem, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, bílá/v přírodní barvě, šířka 117 cm, výška 98 cm, hloubka 75 cm
Skladem
Poslední kousky
4 818 Kč
s kódem
6 023 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
vtwonen
Konferenční stolek Pebble
Bílý, 49x55 cm, výška 31 cm
(18)
Skladem
4 819 Kč
s kódem
6 024 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
vtwonen
Konferenční stolek Pebble
Bílý, ø 50 cm, výška 35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
4 819 Kč
s kódem
6 024 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská komoda Calle
Z masivu pavlovnie, z překližky, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 55 cm, výška 88,5 cm, hloubka 25,5 cm
Skladem
Poslední kousek
4 826 Kč
s kódem
6 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Copenhagen
Béžová, šířka 58 cm, hloubka 58 cm, výška 45 cm
(49)
Doručíme od 12. 11. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Elyna
Čalouněná, béžová/taupe
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Tvilum
Dvoulůžková postel Naia
180x200 cm, bez roštu, z dřevotřísky, v dekoru dubu, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Elyna
Čalouněná, krémová
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní stůl Cesura
S deskou v dubovém dekoru, ø 120 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
The Beds
Noční stolek Greg
Z bukového dřeva, v přírodní barvě, 47x30 cm, výška 33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Dekor (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Copenhagen
Světle šedá, šířka 58 cm, hloubka 58 cm, výška 45 cm
(49)
Skladem
Poslední kousky
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Marckeric
TV stolek Vae
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černý/v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 51 cm, hloubka 35 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Copenhagen
Zelená, šířka 58 cm, hloubka 58 cm, výška 45 cm
(49)
Doručíme od 12. 11. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní lehátko Hilde
Polohovací, kovové, zelené, nosnost 110 kg, šířka 65 cm, výška 102 cm, hloubka 200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Copenhagen
Šedobéžová, šířka 58 cm, hloubka 58 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 12. 11. 2026
4 839 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní lehátko Hilde
Polohovací, kovové, antracitové, nosnost 110 kg, šířka 65 cm, výška 102 cm, hloubka 200 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
4 842 Kč
s kódem
6 052 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Germania
Skříňka pod umyvadlo Yonkers
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 80 cm, výška 59 cm, hloubka 34 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 842 Kč
s kódem
6 053 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Basic
80x200 cm, extra tvrdá, bílá, tloušťka 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 844 Kč
s kódem
6 055 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Konferenční stolek Luppa
Z kaučukového dřeva, v přírodní barvě, 44x65 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 849 Kč
s kódem
6 061 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Skříňka Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 135 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 857 Kč
s kódem
6 071 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Béžová, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 43 cm
(12)
Doručíme od 12. 10. 2026
4 868 Kč
s kódem
6 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Tmavě modrá, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 868 Kč
s kódem
6 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Světle modrá, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
4 868 Kč
s kódem
6 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Světle šedá, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 43 cm
(1)
Skladem
4 868 Kč
s kódem
6 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
House Nordic
Lavice Dartford
Z textilie bouclé, polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, hnědá, šířka 103 cm, hloubka 45 cm, výška 44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 879 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Støraa
TV stolek Caitlin
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: folie, matný, hnědý, šířka 140 cm, výška 53 cm, hloubka 39 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
4 879 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Støraa
Skříňka Bradford
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, zelená, šířka 98 cm, výška 63 cm, hloubka 39 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 879 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Konferenční stolek Orbit
Se skleněnou deskou, černý, ø 80 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousky
4 879 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Marckeric
Regál Dusan
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, černý/v přírodní barvě, šířka 58 cm, výška 175 cm, hloubka 30 cm
(8)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 879 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 759 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 759 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
9 759 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, šedá
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 759 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-20 % s kódem
Hübsch
Servírovací stolek Fresh
Na kolečkách, z jasanového dřeva, 37x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 884 Kč
s kódem
6 105 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Dětská komoda Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 90 cm, výška 81 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
4 887 Kč
s kódem
6 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Dětská komoda Esteban
Z MDF, povrchová úprava: lak, šedozelená, šířka 90 cm, výška 81 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
4 887 Kč
s kódem
6 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Stojan na oblečení Hongi
Z borovicového dřeva, hnědý, 150x74 cm, výška 177 cm
(32)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 888 Kč
s kódem
6 110 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Karup
Konferenční stolek Sticks
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 32 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
4 888 Kč
s kódem
6 110 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Basic
90x200 cm, extra tvrdá, černá, tloušťka 11 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 888 Kč
s kódem
6 110 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Zahradní židle Navo
Dřevěná, skládací, modrá, šířka 50 cm, výška 74 cm, hloubka 47 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 898 Kč
s kódem
6 123 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Barová stolička Doon
Ocelová, modrá, výška sedáku 75 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 898 Kč
s kódem
6 123 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
1
...
72
73
74
...
294
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek