20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 068 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Delta
S područkami, pololesklá, černá/v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 904 Kč
s kódem
6 130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Taburet Bobbie
Z umělé kožešiny, béžový, šířka 70 cm, hloubka 40 cm, výška 45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 906 Kč
s kódem
6 132 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, tmavě zelená, výška sedáku 75 cm
(39)
Doručíme od 7. 12. 2026
4 908 Kč
s kódem
6 135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, v terakotové barvě, výška sedáku 75 cm
(39)
Doručíme od 7. 12. 2026
4 908 Kč
s kódem
6 135 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Zahradní lehátko Arrieta
Dřevěné, v přírodní barvě, nosnost 120 kg, šířka 50 cm, výška 50 cm, hloubka 160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
4 914 Kč
s kódem
6 143 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda May
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 72 cm, výška 108 cm, hloubka 30 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 919 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel Mila RM
70x160 cm, domečková, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 919 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Davi
Se skleněnou deskou, krémový, ø 83 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
4 919 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Davi
Se skleněnou deskou, v terakotové barvě, ø 83 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
4 919 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karup
Dětské křesílko Mini Hippo
Futonové, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 919 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Brooke
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, šedá, nosnost 110 kg, výška sedáku 46-55,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
4 919 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
9 839 Kč
s kódem
12 299 Kč bez kódu
6 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Actona
Knihovna Strington
Z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 120 cm, výška 185 cm, hloubka 35 cm
Skladem
Poslední kousek
4 926 Kč
s kódem
6 157 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Marckeric
Komoda Lilou
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, krémová/v přírodní barvě, šířka 150 cm, výška 55 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
4 929 Kč
s kódem
6 161 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Moonia
Topper Classic
200x160 cm, středně tvrdý, pěnový, oboustranný/antialergenní/termoregulační, tloušťka 4 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 929 Kč
s kódem
6 161 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Traditional
80x200 cm, extra tvrdá, bílá, tloušťka 13 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 930 Kč
s kódem
6 162 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
-20 % s kódem
Karup
Křeslo Boogie
Futonové/dřevěné, skládací, béžové, výška zadní opěrky 75 cm, výška sedáku 40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
4 930 Kč
s kódem
6 163 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
-20 % s kódem
Karup
Křeslo Boogie
Futonové/dřevěné, skládací, lněné, šedobéžové, výška zadní opěrky 75 cm, výška sedáku 40 cm
(8)
Skladem
4 930 Kč
s kódem
6 163 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Barva nohou (2)
-20 % s kódem
Tvilum
Modulární knihovna Prima
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, bílá/v přírodní barvě, šířka 89 cm, výška 113 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
4 935 Kč
s kódem
6 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Modulární knihovna Prima
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 89 cm, výška 113 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
4 935 Kč
s kódem
6 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
TV stolek Carmel
Kovový, povrchová úprava: lak, černý, šířka 132 cm, výška 52 cm, hloubka 40 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 950 Kč
s kódem
6 188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Arcena
Vysoká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 60 cm, výška 97 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 952 Kč
s kódem
6 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda Oslo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 196 cm, výška 82 cm, hloubka 39 cm
(11)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 952 Kč
s kódem
6 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda Paris
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 96 cm, výška 87 cm, hloubka 49 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
4 952 Kč
s kódem
6 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Arcena
Vysoká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 60 cm, výška 97 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 952 Kč
s kódem
6 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Actona
Křeslo Cazar
Z imitace kůže, hnědé, výška zadní opěrky 50,5 cm, výška sedáku 40 cm
(83)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 958 Kč
s kódem
6 198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Actona
Křeslo Cazar
Z imitace kůže, černé, výška zadní opěrky 50,5 cm, výška sedáku 40 cm
(18)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 958 Kč
s kódem
6 198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Hero
Žinylková, béžová, šířka 71 cm, hloubka 61 cm, výška 44 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Ragaba
Pracovní stůl
40x65 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPD
90x180 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (9)
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPD
90x190 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(5)
Doručíme od 5. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CPD
90x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (9)
-20 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, hnědá
Doručíme od 16. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spinder Design
Botník Marco
Závěsný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, v lososové barvě, počet párů bot 6 , šířka 71 cm, výška 26 cm, hloubka 34 cm
Skladem
Poslední kousky
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Germania
Skříňka pod umyvadlo Arnea
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 60 cm, výška 59 cm, hloubka 34 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Zahradní stolek Roccas
Z umělého ratanu, v přírodní barvě, ø 53 cm, výška 52 cm
Skladem
Poslední kousek
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
BENAB
Matrace Simply Rest
100x200 cm, středně tvrdá, pěnová, s odnímatelným potahem/antialergenní, tloušťka 16 cm, nosnost 90 kg
Doručíme od 14. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Ragaba
Pracovní stůl Lillo
40x65 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Konzolový stolek Saturn
Kovový, zelenomodrý, 34x118 cm, výška 82 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Hero
Žinylková, zelená, šířka 71 cm, hloubka 61 cm, výška 44 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Kancelářská židle Camberra
Z imitace kůže, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná/s opěrkou hlavy, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 49-57 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Konferenční stolek Sticks
Z borovicového dřeva, červený, ø 80 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousek
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Konzolový stolek Saturn
Kovový, šedobéžový, 34x118 cm, výška 82 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní křesla v sadě Alison
2 ks, otočná, čalouněná, béžová
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
9 919 Kč
s kódem
12 399 Kč bez kódu
6 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, krémová
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 919 Kč
s kódem
12 399 Kč bez kódu
6 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-20 % s kódem
White Label
Křeslo Sanne
Žinylkové, oranžové/hnědé, výška zadní opěrky 34 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousky
4 970 Kč
s kódem
6 212 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
White Label
Křeslo Sanne
Žinylkové, zelené, výška zadní opěrky 34 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousky
4 970 Kč
s kódem
6 212 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Křeslo Bonnie
Manšestrové, béžové, výška zadní opěrky 53 cm, výška sedáku 44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 973 Kč
s kódem
6 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
73
74
75
...
294
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek