20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností
...
Nábytek
Nábytek dle místností
Nábytek dle místností se slevovým kódem
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Koupelnový nábytek
Nábytek do kuchyně a jídelny
Kancelářský nábytek
Nábytek do předsíně
Nábytek do dětského pokoje
Balkonový a terasový nábytek
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Cena
+ Další (4)
Slevový kód
14 100 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
5 039 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Ansu
2 ks, čalouněná, zelená
Doručíme od 15. 10. 2026
5 399 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Pracovní stůl Yoko
S deskou v dubovém dekoru, 60x120 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
16 072 Kč
s kódem
20 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Rohová pohovka Martina
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, krémová, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 179 cm, hloubka sedáku 80 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
66 744 Kč
s kódem
83 430 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Deco Pleasure
Dětská lavice
Dřevěná/z dřevotřísky, s úložným prostorem, bílá, šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 855 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, taupe, čtyřmístná, šířka 292 cm, hloubka 160 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
53 590 Kč
s kódem
66 988 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", zelená, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 204 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
86 288 Kč
s kódem
107 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, tmavě modrá, čtyřmístná, šířka 292 cm, hloubka 160 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
53 590 Kč
s kódem
66 988 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Noční stolek Wally
Tiché dovírání, v přírodní barvě, 40x40 cm, výška 42 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 831 Kč
s kódem
4 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Micadoni
Dvoulůžková postel Susan
160x200 cm, s úložným prostorem/bez čela, s roštem, čalouněná, tmavě modrá
Doručíme od 2. 12. 2026
19 679 Kč
s kódem
24 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
Windsor & Co Sofas
Dvoulůžková postel Jason
200x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, šedá
Doručíme od 2. 12. 2026
38 319 Kč
s kódem
47 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
Windsor & Co Sofas
Dvoulůžková postel Juno
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
33 119 Kč
s kódem
41 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Pracovní stůl Yoko
S deskou v dubovém dekoru, 60x120 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
16 072 Kč
s kódem
20 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel DMPB
80x200 cm, domečková/patrová, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(4)
Doručíme od 5. 11. 2026
10 159 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
+ Příslušenství (2)
-20 % s kódem
WOOOD
Skříňka Brock
V dekoru jasanu, z překližky, povrchová úprava: dýha, šedá, šířka 102 cm, výška 140 cm, hloubka 44 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
19 512 Kč
s kódem
24 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Rohová pohovka Blok
Manšestrová, pravý roh/s lenoškou, zelená, vícemístná, šířka 330 cm, hloubka 174 cm, hloubka sedáku 74 cm
(10)
Doručíme od 7. 12. 2026
43 943 Kč
s kódem
54 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", růžová, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 204 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
86 288 Kč
s kódem
107 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do "U", taupe, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 204 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
86 288 Kč
s kódem
107 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do "U", tmavě modrá, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 204 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
86 288 Kč
s kódem
107 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do "U", v hořčicové barvě, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 204 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
86 288 Kč
s kódem
107 860 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Noční stolek Tann
Závěsný/s poličkami, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 50x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 718 Kč
s kódem
4 648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Pozice (2)
-20 % s kódem
Novinka
Rowico
Police Westlock
Patrová, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, ve světle přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 48 cm, hloubka 25 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 381 Kč
s kódem
4 226 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Rowico
Police Westlock
Patrová, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, v tmavě přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 48 cm, hloubka 25 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
2 956 Kč
s kódem
3 695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Rohová pohovka Martina
Žinylková, levý roh/s lenoškou, krémová, vícemístná, šířka 377 cm, hloubka 179 cm, hloubka sedáku 80 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
66 744 Kč
s kódem
83 430 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
White Label
Konzolový stolek Webster
Z teakového dřeva, tmavě hnědý, 35x135 cm, výška 82 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
9 422 Kč
s kódem
11 778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ragaba
Jídelní stůl Jubi
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru ořechu, ø 90 cm, délka po rozložení 130 cm
(7)
Doručíme od 4. 11. 2026
14 879 Kč
s kódem
18 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Dvoulůžková postel Social
140x200 cm, bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: lazura, hnědá
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
11 999 Kč
s kódem
14 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
+ Rozměr (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Rohová pohovka Martina
Žinylková, levý roh/s lenoškou, krémová, čtyřmístná, šířka 287 cm, hloubka 179 cm, hloubka sedáku 80 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
52 753 Kč
s kódem
65 941 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mazzini Sofas
Rohová pohovka Vanda
Sametová, pravý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, tmavě modrá, čtyřmístná, šířka 308 cm, hloubka 171 cm, hloubka sedáku 66 cm
(26)
Doručíme od 2. 12. 2026
42 559 Kč
s kódem
53 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Velikost pohovky (2)
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, tmavě modrá, čtyřmístná, šířka 292 cm, hloubka 160 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
48 432 Kč
s kódem
60 540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Loretto
Sametová, vhodné pro mazlíčky, zelená, dvoumístná, šířka 210 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
23 912 Kč
s kódem
29 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Loretto
Světle modrá, trojmístná, šířka 250 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
28 319 Kč
s kódem
35 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Kemi
Z textilie bouclé, rozkládací, šedobéžová, dvoumístná, šířka 206 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 61 cm
(6)
Doručíme od 2. 12. 2026
25 199 Kč
s kódem
31 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
House Nordic
Police Feira
Patrová, kovová, světle šedá, šířka 35 cm, výška 60 cm, hloubka 15 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
710 Kč
s kódem
888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Germania
Skříňka Savoca
Matná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 109 cm, výška 98 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
9 599 Kč
s kódem
11 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Fusion
Kovový, v lososové barvě, šířka 40 cm, výška 12 cm, hloubka 6 cm
(11)
Doručíme od 13. 10. 2026
1 158 Kč
s kódem
1 448 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
WOOOD
Zahradní židle Nivo
Plastová, slonovinová, nosnost 100 kg, šířka 52 cm, výška 51 cm, hloubka 50 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
7 992 Kč
s kódem
9 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní křeslo Olbia
Dřevěné, zelené/v přírodní barvě, nosnost 130 kg, šířka 86 cm, výška 74 cm, hloubka 77 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
13 245 Kč
s kódem
16 556 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Křeslo Amsen
Žinylkové, světle hnědé, výška zadní opěrky 65 cm, výška sedáku 42 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
16 562 Kč
s kódem
20 702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Servírovací stolek Frankfurt
Na kolečkách, 46x86 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
5 559 Kč
s kódem
6 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bobochic Paris
Rohová pohovka Fuji
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, v hořčicové barvě, čtyřmístná, šířka 292 cm, hloubka 160 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
53 590 Kč
s kódem
66 988 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Sara
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, do "U", tyrkysová, vícemístná, šířka 332 cm, hloubka 170 cm, hloubka sedáku 80 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
38 319 Kč
s kódem
47 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Karup
Pohovka Flip
Rozkládací, futonová, béžová, dvoumístná, šířka 145 cm, hloubka 98,5 cm, hloubka sedáku 57 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
17 439 Kč
s kódem
21 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, v mentolové barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 919 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, béžová
Doručíme od 15. 10. 2026
6 879 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
4 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mazzini Sofas
Rohová pohovka Vanda
Sametová, pravý roh/do "U", vhodné pro mazlíčky, tmavě zelená, vícemístná, šířka 384 cm, hloubka 284 cm, hloubka sedáku 66 cm
(26)
Doručíme od 2. 12. 2026
70 959 Kč
s kódem
88 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Linz
Zelená, dvoumístná, šířka 200 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 83 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
24 479 Kč
s kódem
30 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Tonale
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, krémová, trojmístná, šířka 262 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 66 cm
(2)
Doručíme od 2. 12. 2026
29 439 Kč
s kódem
36 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (3)
1
...
237
238
239
...
294
Načíst další
Související kategorie
Dětský nábytek
Nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do ložnice
Nábytek do předsíně
Nábytek do kuchyně a jídelny
Koupelnový nábytek
Kancelářský nábytek
Balkonový a terasový nábytek