20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 298 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Unique Furniture
Barová židle Nolan
S nastavitelnou výškou/s područkami, čalouněná, béžová, výška sedáku 65 cm
(8)
Skladem
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní lehátko Taylor
Polohovací/skládací, kovové, béžové, nosnost 110 kg, šířka 53 cm, výška 90 cm, hloubka 166,5 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tvilum
Knihovna Basic
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, bílá, šířka 79 cm, výška 203 cm, hloubka 27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Støraa
Konferenční stolek Gwyneth
S deskou v dekoru mramoru, bílý/ve zlaté barvě, ø 79 cm, výška 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská zahradní kuchyňka Fun
Dřevěná, 35x89,5 cm, výška 88,5 cm
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ragaba
Odkládací stolek
Antracitový, ø 45 cm, výška 61 cm
(7)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Light & Living
Police Maddison
Z mangového dřeva, hnědá, šířka 120 cm, výška 24 cm, hloubka 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Jídelní stůl Wilma
S deskou v dubovém dekoru, 80x120 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Konferenční stolek Knoxville
Hnědý, 60x60 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Regál na víno Barolo
Kovový, v leskle stříbrné barvě, počet lahví 12, v leskle stříbrné barvě, šířka 46 cm, výška 61 cm, hloubka 15 cm
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Actona
Konferenční stolek Bayonne
Se skleněnou deskou, černý, ø 79 cm, výška 42 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Noční stolek Grab It
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 36,5x24 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Yumi
S deskou v dubovém dekoru, 90x45 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Přídavná deska k jídelnímu stolu Yumi
V dekoru dubu, 90x45 cm
Skladem
Poslední kousky
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ragaba
Odkládací stolek Ufo
Světle růžový, ø 45 cm, výška 61 cm
(5)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Kalune Design
TV stolek Nexus
V dekoru borovice, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 45 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Kalune Design
TV stolek Nexus
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v tmavě přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 45 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-20 % s kódem
Kalune Design
TV stolek Nexus
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v tmavě přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 45 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-20 % s kódem
Ragaba
Konferenční stolek Ufo
Zelený, ø 45 cm, výška 61 cm
(444)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
Barová židle Colville
S nastavitelnou výškou, čalouněná, tmavě šedá, výška sedáku 68 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ragaba
Odkládací stolek Ufo
Šedý, ø 45 cm, výška 61 cm
(5)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Rowico
Noční stolek Hillmond
Závěsný/s poličkami, tiché dovírání, z dubového dřeva, ve světle přírodní barvě, 40x27 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousek
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
Knihovna Altino
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, černá/v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 112 cm, hloubka 35 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Yes Everyday
Skříňka Josine
Z MDF, černá/v přírodní barvě, šířka 45 cm, výška 60 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Rex
S poličkou, kovový, černý, šířka 70 cm, výška 28 cm, hloubka 29 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Konzolový stolek Saturn
Kovový, šedobéžový, 28x90 cm, výška 81 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 199 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Lucy
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, žinylkové, výška sedáku 62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 399 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Ilsa
2 ks, čalouněná, krémová
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 399 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Vipack
Dětská matrace BASIC COOL
90x190 cm, antialergenní, středně tvrdá, pěnová, tloušťka 10 cm, nosnost 75 kg
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 200 Kč
s kódem
4 000 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Odkládací stolek Frame
Černý/hnědý, 45x24 cm, výška 52 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
3 203 Kč
s kódem
4 004 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Maina
Čalouněná, žinylková, krémová, výška sedáku 65 cm
(6)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 206 Kč
s kódem
4 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Eamy
Čalouněné, žinylkové, matné, šedé/v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 206 Kč
s kódem
4 007 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Gazzda
Rošty v sadě Fawn
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovatelné/s nastavením tuhosti, nosnost 130 kg
(3)
Doručíme od 23. 12. 2026
6 439 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Brooke
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, z textilie bouclé, světle šedé, výška sedáku 63 cm
(4)
Skladem
6 439 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Rush
2 ks, čalouněné, tmavě šedé, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
6 439 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Anibal
2 ks, čalouněné, manšestrové, tmavě šedé
Doručíme od 15. 10. 2026
6 439 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v sadě Tori
2 ks, šedé, výška sedáku 71 cm
(4)
Skladem
6 439 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
4 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
TV stolek Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, černý, šířka 120 cm, výška 43 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 222 Kč
s kódem
4 028 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Taburet More
Manšestrový, krémový, šířka 70 cm, hloubka 70 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
3 224 Kč
s kódem
4 030 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Konzolový stolek Girona
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, 30x90 cm, výška 80 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
3 228 Kč
s kódem
4 035 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Batilda
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, koňakově hnědá, nosnost 110 kg, výška sedáku 44,5-51,5 cm
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 228 Kč
s kódem
4 035 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Woodman
Věšák Eigen
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, výška 175 cm
(25)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 229 Kč
s kódem
4 036 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Woodman
Věšák Eigen
Z dubového dřeva, černý, výška 175 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 229 Kč
s kódem
4 036 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Police Teaser
Patrová, kovová, v petrolejové barvě, šířka 30 cm, výška 30 cm, hloubka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 234 Kč
s kódem
4 042 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, černá, šířka 80 cm, výška 75 cm, hloubka 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 234 Kč
s kódem
4 042 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Actona
Jídelní stůl Ibiza
Ø 110 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
3 236 Kč
s kódem
4 045 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Závěsná, kovová, povrchová úprava: lak, černá, šířka 45 cm, výška 60 cm, hloubka 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 238 Kč
s kódem
4 047 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mauro Ferretti
Barové židle v sadě Alaska
2 ks, s područkami, čalouněné, zelené, výška sedáku 78 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
6 479 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
59
60
61
...
319
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek