20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 291 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Zahara
Čalouněná, béžová, výška sedáku 65 cm
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
+ Výška sedáku (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(6)
Doručíme od 4. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, černá/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Maina
Čalouněné, žinylkové, matné, slonovinové
(1)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Barová židle Maina
Čalouněná, žinylková, tmavě modrá, výška sedáku 65 cm
(8)
Doručíme od 7. 12. 2026
3 340 Kč
s kódem
4 175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Barová stolička Destiny
S nastavitelnou výškou/otočná, čalouněná, bílá/černá, výška sedáku 61 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Přebalovací pult Dino
Z bukového dřeva, povrchová úprava: barva, bílý, šířka 80 cm, výška 95 cm, hloubka 53 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Vipack
Šuplík pod dětskou postel Fritz
Z masivu borovice, bílý, 90x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Gazzda
Police Mu
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, hnědá, šířka 70 cm, výška 2,5 cm, hloubka 18 cm
(1)
Doručíme od 22. 12. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
WOOOD
Noční stolek Fejo
V přírodní barvě, 40x34 cm, výška 43 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Šuplík pod dětskou postel Fritz
Z masivu borovice, v přírodní barvě, 90x200 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 343 Kč
s kódem
4 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sapho
Podstavec bez umyvadla Crest
Závěsný, kovový, povrchová úprava: barva, matný, černý, šířka 39,5 cm, výška 45 cm, hloubka 22 cm
Skladem
Poslední kousky
3 347 Kč
s kódem
4 184 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
BENAB
Dětská matrace Simple PUR
60x160 cm, s odnímatelným potahem/antialergenní, středně tvrdá, pěnová/do postýlky, tloušťka 11 cm, nosnost 90 kg
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
3 351 Kč
s kódem
4 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (17)
-20 % s kódem
BENAB
Dětská matrace Simple PUR
60x170 cm, s odnímatelným potahem/antialergenní, středně tvrdá, pěnová/do postýlky, tloušťka 11 cm, nosnost 90 kg
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 351 Kč
s kódem
4 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (17)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, tmavě šedá
Doručíme od 19. 10. 2026
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
WOOOD
Podnožka Lou
Vínová, šířka 60 cm, hloubka 50 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
WOOOD
Podnožka Lou
Šedomodrá, šířka 60 cm, hloubka 50 cm, výška 40 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
3 352 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Noční stolek Platt
Závěsný, tiché dovírání, v cihlové barvě, 55x40 cm, výška 19 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 358 Kč
s kódem
4 197 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Livo
Čalouněná, béžová/v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 359 Kč
s kódem
4 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní jídelní set BERKELEY
Pro 2 osoby, z eukalyptového dřeva, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 359 Kč
s kódem
4 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Barové židle v sadě Lucy
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, béžové, výška sedáku 84 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 15. 10. 2026
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, černá/béžová
Doručíme od 15. 10. 2026
6 719 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolek Sindi
S deskou v dubovém dekoru, černý/v přírodní barvě, 60x120 cm, výška 45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 364 Kč
s kódem
4 205 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Tvilum
Komoda Bodo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 50 cm, výška 120 cm, hloubka 39 cm
(39)
Skladem
3 366 Kč
s kódem
4 207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tvilum
Modulární knihovna Prima
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, bílá, šířka 89 cm, výška 113 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
Béžová, šířka 118 cm, hloubka 73 cm, výška 40 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (3)
-20 % s kódem
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalouněná, z textilie bouclé, krémová, výška sedáku 73 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Odkládací stolky v sadě Kickford
2 ks, z jedlového dřeva, černé/v přírodní barvě, 38x51 cm, výška 50 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
V hořčicové barvě, šířka 118 cm, hloubka 73 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Kalune Design
TV stolek Onera
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v tmavě přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 50 cm, hloubka 30 cm
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
Tmavě modrá, šířka 118 cm, hloubka 73 cm, výška 40 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Podnožka Ariella
Světle šedá, šířka 118 cm, hloubka 73 cm, výška 40 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Støraa
Kancelářská židle Flori
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, hnědá, nosnost 120 kg
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
3 373 Kč
s kódem
4 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Věšák Pillar
Z kaučukového dřeva, bílý/v přírodní barvě, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 165 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 377 Kč
s kódem
4 221 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Jídelní stůl Roxby
V dekoru ořechu, ø 105 cm
(59)
Skladem
3 377 Kč
s kódem
4 221 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Rush
2 ks, čalouněné, béžové, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousky
6 759 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
4 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Rush
2 ks, čalouněné, zelené, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
6 759 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
4 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Novinka
Rowico
Police Westlock
Patrová, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: olej, ve světle přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 48 cm, hloubka 25 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 381 Kč
s kódem
4 226 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rojaplast
Zahradní lavice Retro
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 270 kg, šířka 77 cm, hloubka 150 cm, výška 81 cm
Doručíme od 12. 10. 2026
3 383 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Cosmo
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, hnědá, nosnost 110 kg, výška sedáku 47-57 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 383 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Knihovna Sign
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, antracitová/v přírodní barvě, šířka 41 cm, výška 205 cm, hloubka 34 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
3 383 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Actona
Knihovna Seaford
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír/povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 77 cm, výška 185 cm, hloubka 35 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
3 386 Kč
s kódem
4 233 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Hartman
Zátěž pro slunečník Shadowflex
Plastová, váha 10 kg
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 391 Kč
s kódem
4 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská komoda Berlin
S přebalovacím pultem, z dřevotřísky, povrchová úprava: barva, antracitová, šířka 87 cm, výška 75 cm, hloubka 100 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 393 Kč
s kódem
4 241 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
62
63
64
...
319
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek