Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 438 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě, výška sedáku 68 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 777 Kč
s kódem
9 149 Kč bez kódu
4 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Tayra
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, krémový, šířka 180 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 942 Kč
s kódem
6 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
Skladem
Poslední kousky
6 204 Kč
s kódem
7 299 Kč bez kódu
3 650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 140 cm, výška 80 cm, hloubka 42 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 541 Kč
s kódem
8 872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, v lososové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 607 Kč
s kódem
8 949 Kč bez kódu
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Ada
S deskou v dekoru mramoru, ø 110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 304 Kč
s kódem
13 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Tayra
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, v mentolové barvě, šířka 180 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki, výška sedáku 68 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 564 Kč
s kódem
8 899 Kč bez kódu
4 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Diora
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, v cihlové barvě, šířka 160 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 723 Kč
s kódem
5 556 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, v mentolové barvě, šířka 70 cm, výška 100 cm, hloubka 40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
4 329 Kč
s kódem
5 093 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě šedé
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, v cihlové barvě, šířka 140 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
7 330 Kč
s kódem
8 623 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Diora
Kovový, černý, 40x35 cm, výška 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 479 Kč
s kódem
2 916 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, světle šedá, nosnost 100 kg
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Nadi
2 ks, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, světle šedé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, béžová
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 714 Kč
s kódem
7 899 Kč bez kódu
3 950 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 90 cm, výška 120 cm, hloubka 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 334 Kč
s kódem
8 628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Cailin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 42 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 231 Kč
s kódem
8 507 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémová, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 42 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 961 Kč
s kódem
10 542 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Diora
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, krémový, šířka 160 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 723 Kč
s kódem
5 556 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Milu
4 ks, čalouněné, světle šedé
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
2 212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Cailin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 120 cm, hloubka 42 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 985 Kč
s kódem
8 218 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, černé, výška sedáku 66 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Ada
S deskou v dekoru mramoru, ø 110 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
10 709 Kč
s kódem
12 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
MOME
Konferenční stolek Ailen
Z mangového dřeva, krémový, ø 90 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
15 469 Kč
s kódem
18 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, béžová, nosnost 100 kg
Doručíme od 22. 10. 2026
7 522 Kč
s kódem
8 849 Kč bez kódu
4 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Aira
2 ks, černé
Doručíme od 22. 10. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Aila
S deskou z kamene, ø 135 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
19 549 Kč
s kódem
22 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Kancelářská židle Rush
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, zelená, nosnost 100 kg, výška sedáku 74-52 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 202 Kč
s kódem
3 767 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Konferenční stolek Cailin
Černý/v přírodní barvě, 56x90 cm, výška 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 306 Kč
s kódem
3 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové, výška sedáku 68 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, tmavě šedá
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 672 Kč
s kódem
7 849 Kč bez kódu
3 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, modré, výška sedáku 66 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Skříň Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, tmavě modrá, šířka 80 cm, výška 170 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 508 Kč
s kódem
7 656 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Skříň Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, krémová, šířka 80 cm, výška 170 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 198 Kč
s kódem
7 292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémový, šířka 140 cm, výška 55 cm, hloubka 42 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
6 921 Kč
s kódem
8 142 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cailin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 80 cm, hloubka 42 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
8 658 Kč
s kódem
10 186 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, krémová, šířka 140 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(6)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 330 Kč
s kódem
8 623 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Kancelářská židle Tali
Čalouněná, s područkami/otočná, černá, nosnost 100 kg
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 862 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
4 625 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Rush
2 ks, čalouněná, zelená
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 757 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
3 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Diora
Kovový, tmavě modrý, 40x35 cm, výška 60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 479 Kč
s kódem
2 916 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Rush
2 ks, čalouněné, zelené, výška sedáku 65 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
7 182 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
4 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Cailin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 80 cm, hloubka 42 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 183 Kč
s kódem
8 450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Diora
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, v mentolové barvě, šířka 160 cm, výška 50 cm, hloubka 35 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
4 958 Kč
s kódem
5 833 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, černé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 332 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
1 862 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
175
176
177
...
322
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek