Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Nábytek
...
Kategorie
Nábytek
Nábytek se slevovým kódem
Sedací soupravy a pohovky
Křesla
Židle
Lenošky a taburety
Stoly a stolky
Úložné prostory
Postele a matrace
Koupelnový nábytek
Dětský nábytek
Modulární nábytek
Zahradní nábytek
Nábytek dle místností
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Dekor
Šířka
+ Další (5)
Slevový kód
15 439 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Tayra
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, v mentolové barvě, šířka 160 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
9 179 Kč
s kódem
10 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Holly
4 ks, čalouněné, hnědé
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 374 Kč
s kódem
7 499 Kč bez kódu
1 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Diora
Kovový, krémový, 40x35 cm, výška 60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 479 Kč
s kódem
2 916 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Aila
S deskou v dekoru mramoru, ø 135 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
17 487 Kč
s kódem
20 573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, v mentolové barvě, šířka 140 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
7 696 Kč
s kódem
9 054 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 544 Kč
s kódem
7 699 Kč bez kódu
3 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, světle šedé, výška sedáku 66 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 737 Kč
s kódem
6 749 Kč bez kódu
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
TV stolek Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémový, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 592 Kč
s kódem
8 932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Marckeric
Skříňka Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, tmavě modrá, šířka 70 cm, výška 100 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
4 545 Kč
s kódem
5 347 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
17 664 Kč
s kódem
20 781 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, béžová
(2)
Skladem
Poslední kousek
17 664 Kč
s kódem
20 781 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, šedá
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, béžová
(13)
Doručíme od 4. 1. 2027
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, béžová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, béžová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, růžová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, růžová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
13 935 Kč
s kódem
16 394 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, béžová
(2)
Skladem
Poslední kousek
14 422 Kč
s kódem
16 967 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, tmavě modrá
(13)
Doručíme od 4. 1. 2027
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, bez roštu, manšestrová, s USB portem, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
15 870 Kč
s kódem
18 670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
17 664 Kč
s kódem
20 781 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
21 899 Kč
s kódem
25 764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
13 935 Kč
s kódem
16 394 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, šedá
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
21 899 Kč
s kódem
25 764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
17 430 Kč
s kódem
20 506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, béžová
(13)
Doručíme od 4. 1. 2027
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, bez roštu, manšestrová, s USB portem, růžová
(18)
Skladem
Poslední kousek
15 870 Kč
s kódem
18 670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Příslušenství (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, růžová
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
21 159 Kč
s kódem
24 893 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, růžová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
17 430 Kč
s kódem
20 506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(18)
Doručíme od 4. 1. 2027
13 935 Kč
s kódem
16 394 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, béžová
(1)
Doručíme od 4. 1. 2027
17 430 Kč
s kódem
20 506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, modrá
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
22 557 Kč
s kódem
26 538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
90x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, růžová
(18)
Skladem
Poslední kousek
18 282 Kč
s kódem
21 508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
120x200 cm, bez roštu, s USB portem, růžová
(13)
Skladem
Poslední kousek
10 564 Kč
s kódem
12 428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, rohová, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, antracitová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
21 159 Kč
s kódem
24 893 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
120x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, manšestrová, s USB portem, růžová
(18)
Doručíme od 6. 11. 2026
17 430 Kč
s kódem
20 506 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Fun
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, tmavě modrá
(13)
Doručíme od 4. 1. 2027
18 828 Kč
s kódem
22 150 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Typ (2)
-15 % s kódem
Sapho
Podstavec bez umyvadla Crest
Závěsný, kovový, povrchová úprava: barva, matný, černý, šířka 39,5 cm, výška 45 cm, hloubka 22 cm
Skladem
Poslední kousky
3 556 Kč
s kódem
4 184 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sapho
Deska pod umyvadlo Woody
Z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 140 cm, hloubka 36 cm
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Pohovka Cezanne
Žinylková, na každodenní spaní/rozkládací, žlutá, trojmístná, šířka 235 cm, hloubka 120 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
73 184 Kč
s kódem
86 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bobochic Paris
Křeslo Celine
Žinylkové, oranžové, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 42 cm
Skladem
Poslední kousek
18 104 Kč
s kódem
21 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
176
177
178
...
322
Načíst další
Související kategorie
Stoly a stolky
Zahradní nábytek
Dětský nábytek
Lenošky a taburety
Komody a skříňky
Ostatní úložné prostory
Knihovny a regály
Postele
Nábytek dle místností
Balkonový a terasový nábytek
Matrace
Oblíbené filtry
Industriální nábytek
Retro nábytek
Rustikální nábytek
Skandinávský nábytek
Bílý nábytek
Černý nábytek