20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje · Nejlevnejší · ONA
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Novinky
Premium
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
ONA
62 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, tmavě hnědý
(2)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, světle modrý
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Džbán Cruse
Skleněný, 1,2 l
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, jantarové
(2)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, zelená
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 22. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
ONA
1
2