20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Nádobí na nápoje
Nádobí na nápoje · ONA
Sklenice a skleničky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Příslušenství k nápojům
Hrnky a šálky
Filtry
1
Akce a slevy
Novinky
Premium
Skladem
Barva
Cena
Typ nabídky
Dostupnost
+ Další (3)
ONA
62 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
ONA
Šálky v sadě Billie
2 ks, kameninové, v hořčicové barvě, 230 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v hořčicové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v levandulové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 130 ml
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, vínový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
ONA
Šálky v sadě Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Fika
330 ml, porcelánový, vínový
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 22. 10. 2026
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, tmavě zelený, 270 ml
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
ONA
Šálky v sadě Billie
2 ks, kameninové, růžové, 230 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, tmavě modrý, 270 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, na espresso, tmavě modrý, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, zelená
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Fika
Porcelánový, béžový, 170 ml
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, tmavě hnědý
(2)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, světle modrý
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Džbán Cruse
Skleněný, 1,2 l
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/oranžový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Fika
330 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duna
Kameninový, vínový, 220 ml
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, bílý
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Podšálek Duna
Kameninový, růžový, ø 14,5 cm
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, růžové, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, fialový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Duna
300 ml, kameninový, růžový
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
2
Načíst další