Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 079 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
BonBistro
Shaker Bar
Z nerezové oceli, objem 570 ml
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, 140x240 cm
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Kate Louise
Dekorační polštář Libra
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, taupe, 42,5x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Serena
Světle hnědá, 50x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Držák na kávové filtry Grand Cru
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Mini Termo
Hnědá, 57x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Mini Relax
Tmavě šedá, 80x150 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Merci"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v sadě Chess
2 ks, látkové, béžové, ø 18 cm, výška 22 cm
Skladem
441 Kč
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
OYOY Mini
Dětské koše na hračky v sadě Foxy
2 ks, látkové, s potiskem, béžové, ø 18x22 cm
(1)
Skladem
441 Kč
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
OYOY Mini
Závěsný organizér Saga
Látkový, 40x2x24 cm
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Skládací věž Tawa
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
441 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Chrastítko Banana
Vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Závěsný organizér Saga
Látkový, 40x2x24 cm
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v sadě Kara
2 ks, látkové, hnědé, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
441 Kč
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
OYOY Mini
Dětské koše na hračky v sadě Moira
2 ks, látkové, s potiskem, krémové, ø 18x22 cm
Skladem
441 Kč
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 140x245 cm
(9)
Skladem
442 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
442 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Koupelnová předložka Crilda
Pratelná/ručně tkaná, béžová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
442 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Odměrky v sadě Nest
8 ks, plastové
(8)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Sensu
Kameninový, béžový, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(4)
Skladem
444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
300 ml, na koktejly
Skladem
444 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
444 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Sensu
Kameninový, bílý, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Sensu
Kameninový, černý, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(7)
Skladem
444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, matně černý, 3 l
(226)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Objem (5)
douceur d'intérieur
Závěs Icemount
Termo, závěsný systém tyč, antracitový, 140x260 cm
(17)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Dávkovač mýdla Pergole
Keramický, krémový, 470 ml, ø 11 cm, výška 13 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Libertà
Bez vrtání, plastová, matně černá
(17)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Dávkovač mýdla Idro
Keramický, ve zlaté barvě, 330 ml, 5,5x9,5 cm, výška 16 cm
(9)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Držák na hrnky
Nástěnný, kovový, černý, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Havane
S potiskem, bílý/zelený, 180x200 cm
(2)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová hlavice Head Young
Bílá, ø 11 cm
(15)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bitz
Miska Gastro Grey/Light Pink
Na polévku, z kameniny, růžová/šedá, 1 l, ø 20 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Balvi
Cukřenka Birdie
Porcelánová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku, bambusový, v přírodní barvě, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Bow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
KIS
Úložný box W box L
S víkem, plastový, objem 50 l, 56,5x39x31,5 cm
(5)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Lékué
Termoska To Go
500 ml, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
166
167
168
...
669
Načíst další