20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 704 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mijolnir
Polštář
Na spaní, 80x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Big Mouth Inc.
Nafukovací kruh Rainbow
Ø 68 cm
(10)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Akon
3 ks, bambusové, ø 7 cm
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(26)
Doručíme od 6. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs
Závěsný systém tyč, kostkovaný, bílý, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Naomi
Na jednolůžko, na zip, krepové, světle šedé, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Maddy
Závěsný systém tyč, bílý/zelený, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Prostírání Liv
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
DesignWorks Ink
Nákupní taška Picnic
(1)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kindsgut
Bryndák
Mušelínový, šedý, s puntíky
(1)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Nástěnný věšák Abano
Z topolového dřeva, v přírodní barvě, šířka 1,5 cm, výška 5 cm, hloubka 70 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Police v sadě
2 ks, z MDF, černé/v přírodní barvě, šířka 21 cm, výška 10 cm, hloubka 21 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Police Vita
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 36 cm, výška 36 cm, hloubka 36 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálový, krémový, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 15x7 cm, výška 13,5 cm
(69)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dávkovač mýdla Macinne
Kamenný, šedý, 7,5x7,5 cm, výška 19,5 cm
Skladem
424 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Alba
Bez vrtání, Static-Loc, bambusová, černá/v přírodní barvě
(155)
Skladem
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bambusa
Nástěnný/s poličkou, Turbo-loc, bambusový, v přírodní barvě, 10,5x18,5 cm, výška 14 cm
(183)
Skladem
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Twin
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 1 m
(306)
Skladem
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 14x19 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
266 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "Trio"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na fólie
Plastový, šedý, 38x7 cm, výška 5 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Sprchová hlavice s hadicí Basic Line
V leskle stříbrné barvě
(4)
Skladem
Poslední kousek
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lorenza
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly
160x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí
(2)
Skladem
531 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Quadro
Bez vrtání, plastová, bílá, 9,5x12 cm, výška 35,5 cm
(62)
Skladem
426 Kč
s kódem
532 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova
Kameninový, světle šedý, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
426 Kč
s kódem
532 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Miska Doris
Na polévku, ze smaltu, černá, ø 16 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
426 Kč
s kódem
533 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Curver
Koš na prádlo Kaya
Z recyklovaného plastu, krémový, 60 l
(3)
Skladem
534 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Nádoba na přípravu popcornu v mikrovlnce v sadě M-Cuisine
2 ks, 15x11 cm, silikonové
(33)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Stěrka s držákem Flex
Bílá, délka 40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Běhoun na stůl
Bavlněný, s květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
427 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Držák na ubrousky
Bambusový, v přírodní barvě, 19x19 cm, výška 7 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
427 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
428 Kč
s kódem
535 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Brabantia
Termohrnek Make & Take
200 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousky
428 Kč
s kódem
535 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Brabantia
Deska na skládání oblečení
Plastová, béžová, 38x21 cm, výška 5 mm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
429 Kč
s kódem
536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na pokličky a pánve
Kovový, černý, 22x11 cm, výška 7 cm
(31)
Skladem
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Frello
Z recyklované bavlny, oranžová, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEIFHEIT
Držák na fólie a papírové utěrky Parat
Nástěnný, plastový, bílý/ve stříbrné barvě, 9,5x39 cm, výška 27 cm
(254)
Skladem
537 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Fancy
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
Skladem
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Protiskluzová podložka SinkShield
Do dřezu, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská dekorace Lulo
Látková, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousky
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box na oblečení Life
Vakuový/vyztužený, látkový, bílý, 42x25x25 cm
(102)
Doručíme od 22. 10. 2026
430 Kč
s kódem
537 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryt na sporák Bamboo
Bambusový, hnědý, se vzorem dřeva, 52x30 cm
(186)
Skladem
430 Kč
s kódem
538 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
149
150
151
...
537
Načíst další