20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 038 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka William Morris
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Natural Stripes
2 ks, lněné, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský župan
Velikost 7-8 let, z mikroplyše, světle modrý
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Ricardo
Světle zelené, plastové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP54, ø13,5x30 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Svícen
Polyresinový
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Nádoba na nápoje Apple
6,5 l
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Design Letters
Šálek A-Z
Porcelánový, černý, 250 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Popelník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, světle modrý/ve stříbrné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Autumn Leaves
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(7)
Doručíme od 22. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Bosio
Nástěnný, skleněný, v leskle stříbrné barvě, 200 ml, 7x11 cm, výška 18 cm
(14)
Doručíme od 16. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Bing
Na baterky, stolní , dřevěná/plastová, šířka 15 cm, délka 24 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Lavender
3 ks, pratelné, fialové/béžové, 60x100 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Daynight
Den a noc, textilní, světle hnědá, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kartos
Dopisní sada Venice
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
2 ks, na baterky, stolní , skleněná, zelená, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma Tree
2 ks, na baterky, stolní , skleněná, černá, ø 6 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Mira
Syntetický, se střední délkou vlasu, žlutý/zelený, 60x120 cm
(102)
Doručíme od 29. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Curly
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(7)
Doručíme od 22. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 120x150 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Swallows
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Jumping Cats
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Herz
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, starorůžové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Podnos do vany Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, 70 cm
(49)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami
Impregnace taburetu s látkovým čalouněním
Skladem
600 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění taburetu s látkovým čalouněním
Skladem
600 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Ochranný obal na gril
102x54 cm, výška 90 cm
(17)
Skladem
600 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Do zásuvky, kovová/papírová, bílá/ve stříbrné barvě, šířka 21 cm, délka 35 cm, výška 52 cm
(7)
Skladem
480 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Fraz
Dřevěný, hnědý, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
s kódem
601 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Yes Everyday
Hodiny Home
Kyvadlové/nástěnné, výška 37,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
481 Kč
s kódem
601 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Odkládací stolek Bastia
Kovový, černý, ø 47 cm, výška 50 cm
(13)
Skladem
482 Kč
s kódem
602 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, černá
(43)
Skladem
482 Kč
s kódem
603 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky In&Out
Ocelový, ve stříbrné barvě, 28x6 cm, výška 22 cm
(241)
Skladem
482 Kč
s kódem
603 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sollux
Bodové svítidlo Crown
Černé/ve stříbrné barvě, ocelové, ø6x12,5 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Princezny "Heart"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
483 Kč
s kódem
604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Pisa
Syntetický, se střední délkou vlasu, světle šedý, 60x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
483 Kč
s kódem
604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Leitmotiv
Stolní lampa Enchant
Černá, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, ø18x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Love Story
Pelíšek
Pro kočku, šedý, 67x52 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská deka Miffy
Bavlněná, šedá, 80x80 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
484 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětský organizér na hračky Paw Patrol
Látkový, s potiskem, 30x30x30 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
484 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Sponge Bob
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(24)
Skladem
485 Kč
s kódem
606 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Orea Uno
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, bílý, 40x7 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
485 Kč
s kódem
606 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnové předložky v sadě Bati
2 ks, pratelné, šedé, 50x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
485 Kč
s kódem
606 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Wenko
Přídavná polička Simon
Nastavitelná, plastová, bílá, 17x38,5 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
486 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
(90)
Skladem
486 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Skladem
486 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
173
174
175
...
536
Načíst další