Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 176 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Salt&Pepper
Nůž Chop
Na pečivo, z nerezové oceli, rukojeť: plast
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Salt&Pepper
Nůž Chop
Filetovací, z nerezové oceli, rukojeť: plast
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Box na granule
Bílý, 50x23 cm, výška 35,5 cm, 15 l
(16)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Sprchový závěs Brids
Bílý/béžový, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Aztec
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Dreamcatcher
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Nordic Leaf
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Navy Leaf
Z recyklovaného plastu, tmavě modrá, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Arrivals Departures
Z recyklovaného plastu, černá, 40x70 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Vileda
Mop Ultramax
(14)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Artsy Doormats
Rohožka Hello Bye
Šedomodrá, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artsy Doormats
Rohožka Black And White Floral
Z recyklovaného plastu, černobílá, 40x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
BonBistro
Skleničky v sadě Noble
4 ks, 230 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnová předložka Jute Look
Pratelná, hnědá, 60x90 cm
(2)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Hope You Like Cats
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Dětský obrázek Alphabet
45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
3 ks, skleněné, ø 5,5 cm
Skladem
659 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Christmas Print Natural
Lněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Miska Querco
Servírovací, korková, v přírodní barvě, 112,5 ml, ø 15 cm
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Floral
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
LAMKUR
Stropní svítidlo Felix
Černé, kovové, ø6x16,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Sketch Pumpkin
Z recyklovaného plastu, oranžová/krémová, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka
Z recyklovaného plastu, černobílá, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Mixed Wild Mushroom
Z recyklovaného plastu, tmavě modrá, 40x70 cm
(6)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artsy Doormats
Rohožka Striped
Z recyklovaného plastu, bílá/zelená, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(111)
Doručíme od 3. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na zubní kartáčky Tower
Ocelový, bílý, 5x11 cm, výška 8 cm
(28)
Doručíme od 14. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Enchanted Butterfly
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artsy Doormats
Rohožka Chestnuts x Two Little Sprouts
Z recyklovaného plastu, zelená/hnědá, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový závěs Chroma
Teleskopická, kovová, matně černá, 106 - 182 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artsy Doormats
Rohožka Autumn Neutral Leaves
Z recyklovaného plastu, béžová/krémová, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Atesa
Syntetický, shaggy, bílý, 60x120 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1123
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 60x110 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Artsy Doormats
Rohožka Polka Dots
Z recyklovaného plastu, šedá, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Autumn Leaves on Green
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Oak Grove x Two Little Sprouts
Z recyklovaného plastu, tmavě zelená, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, béžový, 132x178 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artsy Doormats
Rohožka Stone
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Agaric Mushroom
Z recyklovaného plastu, červená/modrá, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Lily of Valley x Celia Battaini
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Pink Heart
Z recyklovaného plastu, růžová, 40x70 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Jungle Leaf
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(5)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artsy Doormats
Rohožka Into the Woods x Celia Battaini
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
190
191
192
...
545
Načíst další